1. Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu yada gereksiz mesajlar göndermek; din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı iletiler yazmak ve bu doğrultuda materyaller kullanmak kesinlikle yasaktır.

2. Yazacağınız her türlü mesajdan yalnızca siz sorumlu sayılırsınız. Üyeler tarafından yazılacak yasal olmayan bilgiler ve/veya paylaşımlardan TR KANGAL, site yöneticileri ve editörleri hiç bir sorumluluk üstlenmez.

3. Forum kurallarına uymayan mesajlar ayırım gözetilmeksizin silinir. Forumu kullanırken lütfen forum kuralları dahilinde mesajlar yazmaya çalışınız, aksi takdirde mesajlarınız hiçbir uyarıda bulunulmadan silinecektir.

4. Foruma bu son mesajım, bir daha bu foruma girmeyeceğim gibi mesajlar göndermeyiniz. Herkesin kendi iradesi vardır ve buraya girmek ya da girmemek kendi tercihinizdir.

5. Site içerisinde kavga şeklinde tartışmak ve konulara gerginlik yaratacak olumsuz yanıtlar vermek yasaktır.

6. Konum neden silindi gibi sorular sorulması yasaktır.

7. Forum kurallarının güncellenmesi veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerinde saklıdır. Kurallar her zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. O zaman öyle bir yoktu diye itiraz edilemez. Bu yüzden her fırsatta okunması gerekmektedir. Yeni kuralları kabul etmeyenlerin üyeliklerinin iptalini talep etme hakları vardır.

8. Adminler gerektiği zamanlarda site yararı için neden belirtmeksizin kullanıcı kilitleyebilir.

9. Yayınladığınız videolar üzerinde reklam içerikli yazıların yazılmaması ve videonun şifresi trkangal olması gereklidir, aksi halde açmış olduguğunuz konu silinir.

10. Banlanan kullanıcıya nick şifresini verende banlanır.

11. Konu başlıkların tamamının büyük yazılması yasaktır.

12. Kişilerin onurlarını zedeleyici Argo yada küfürlü konuşanların mesajları silinip banlanır.

13. Yöneticilere hakaret eden, küfür eden, polemiğe giren ve görevlerini icra etmesine karşı çıkanlar en az 10 gün olmak şartı ile duruma göre süresiz banlanacaktır.

14. Forumdaki konuları, siyaset, dini konular, din, dil ayrımı gibi konulara yönlendirecek şekilde mesaj atan kullanıcılar,ayrıca avatarlarında ve imzalarında her türlü siyasi,ideolojik,ırkçı, +18, küfür, argo, hakaret ve forum içerisinde iç çatışma,ayrımcılık yaratacak ve ahlak dışı nitelikte resim bulunduran kullanıcılar forumdan uzaklaştırılırlar.

15. Daha önce forumdan uzaklaştırılmış ve başka rumuzlar altında alınan üye hesapları tekrar forumdan uzaklaştırılır.

TR KANGAL Yönetim