Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Ayi Herkül torunu Belçikali Herkül - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Genç Köpekler (https://www.trkangal.com/forum-genc-kopekler-70.html)
+--- Konu Başlığı: Ayi Herkül torunu Belçikali Herkül (/konu-ayi-herkul-torunu-belcikali-herkul-7638.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Ayi Herkül torunu Belçikali Herkül - S H E R H A N - 15-11-2010

Merhabalar arkadaslar,

Ortagim Mehmet Arslano ile, köpegimiz Herkül.

Eski basitlerden Ayi Herkül torunu Belek ile Elbistanli Boz ile gürcü'nün kizindan olma HERKÜL.

FIRAT BASBAYA VE MUZAFFER AKYOLA CANDAN YÜREKTEN TESEKKÜRLER BU DEGERLI PEHLIVANI BIZLERE LAIK GÖRDÜKLERI ICIN.

Herkül geliyor firtina gibi, Vay avrupanin haline, vay ki vay!

16 AYLIK Herkül:
[Resim: 14112010291.jpg]

RE: Ayi Herkül torunu Belçikali Herkül - burakgediz - 15-11-2010

Ayı Herkül e benzemiş Maaşallah. Elinizde sağlam damardan köpekler var.

RE: Ayi Herkül torunu Belçikali Herkül - kangalci_58 - 15-11-2010

Masallah Cok Yakisikli cok Klas bir itmis Herkul Hayrini Gorun

RE: Ayi Herkül torunu Belçikali Herkül - samsun - 15-11-2010

heyt benim ögrencim bu isleri vena ögrenmis vayy avrupanin bu sello dan cekecegi var ,serhanlar herküller bide hollandali tataran alir is biter demi sello Smile

RE: Ayi Herkül torunu Belçikali Herkül - S H E R H A N - 15-11-2010

(15-11-2010, Saat:08:18)burakgediz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayı Herkül e benzemiş Maaşallah. Elinizde sağlam damardan köpekler var.
Cok tesekkür ederim allah daha iyilerini sizlere nasip eder insallah

Yanik kaldi sanmistik, daha büyümez sanmistik, ciliz kaldi sanmistik,, Firat'im demistiki Selo dedi Ayi Herküller 10 aylik olduktan sonra bir serpilirler daha durduramazsin demisti, inanamamistim ama hakikatende öyle oldu,,

bu pehlivani avrupaya kazandirdiginiz için herkimin emegi geçtiyse can yürekten tesekkur ederim minnettarim
(15-11-2010, Saat:08:45)kangalci_58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Masallah Cok Yakisikli cok Klas bir itmis Herkul Hayrini Gorun

Allah razi olsun sagolun

(15-11-2010, Saat:09:06)samsun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: heyt benim ögrencim bu isleri vena ögrenmis vayy avrupanin bu sello dan cekecegi var ,serhanlar herküller bide hollandali tataran alir is biter demi sello Smile

Tek gayem dogru seçimlerle iyi üretimler elde etmek Resul agbim,

Sherhan, Herkül, Zeyna, ve Koz'u Belçikaya getirmem ile dogru seçimler yaptigim bence ortada çok sükür. Zihni, Quink ,Elbistanli Boz, Dolas, Saro soylarindan özenle seçtigim bu köpekler benim üretim fikirlerimle birebir uyuyor. Sira simdi üretimlerde.

Ilk adimimizi Zihni torunu Sherhan ile Acipayamli Sari kizi Koz eslesmesi ile attik. Sükür bekledigimizdende güzel üretimler elde ettik.

Sira Zeyna & Tatar eslesmesinde. Dolas torunu Zeyna ile Güdük oglu Tatar eslesmesinden bakalim ne elde edecez hep birlikte görecez.

RE: Ayi Herkül torunu Belçikali Herkül - agun - 18-11-2010

maşallah efsane elbistanlı boz a çok benziyor döşü postu kalite maskesiz köpeklere iyi örnek güle güle besleyin

RE: Ayi Herkül torunu Belçikali Herkül - S H E R H A N - 22-11-2010

(18-11-2010, Saat:02:15)agun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: maşallah efsane elbistanlı boz a çok benziyor döşü postu kalite maskesiz köpeklere iyi örnek güle güle besleyin

Elbistanli bozada benzer, ayi herkulede,,

Sagol Ustad