Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Erkan Çobanoğlu'nun yeni savaşçısı Bozo - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Yetişkin Köpekler (https://www.trkangal.com/forum-yetiskin-kopekler-74.html)
+--- Konu Başlığı: Erkan Çobanoğlu'nun yeni savaşçısı Bozo (/konu-erkan-cobanoglu-nun-yeni-savascisi-bozo-611.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: erkan çobanoğlunun yeni savaşçısı bozo - manas - 03-02-2009

karandere muhtarı olcayın köpeği de güzel maç yapan bir köpek.en son koçhisarda geçenki büyük maçta kanepeci sonerin güdüğü bir dakka demeden bağırtmış olup hakkını yememek lazım fakat geçen tatarla olan maçında da her iki köpek çok kıyasıya boğuşmuş olup maç sonunda olcayın köpeği maçtan çıkmıştır.tatar yara almasına rağmen ölse bile maçtan çıkmayacağını herkese kanıtlamıştır....tatara ve sahibine bir kez daha helal..kıskananlar çatlasın

RE: erkan çobanoğlunun yeni savaşçısı bozo - SÜRGÜN - 03-02-2009

arkadaşım köpek filan derken saygıyı unutmayalım(arap_06_00)
köpek gelir gecer dostlulklar kalıcıdır

RE: erkan çobanoğlunun yeni savaşçısı bozo - samcio - 03-02-2009

arkadaslar burdan sitede kimse Arap_06_00 ciddi ye almasin yazilarindan belli zaten kendi adina konusuyor ismini yazdigi orhan ecik adini da yanlis kulaniyor eski dostdan dusman olmaz erkan da orhan da eskiden dostdur bir cocuk gelmis burda erkan sunu yapar bunu yapar diyerek ortaligi karistiramaz sakina siz olun kimse muhatap olmasin bu cocuk ile,sana diyorum cocuk ?? bak burda ahlak bozmadan saygisizlik yapmadan siteden atilmadan sana derim akilli ol söylediklerini iyi oku sonra yaz,burda senin kadar ogullari olan cocuklari olan insanlar var,yalan dolan ile kimse bir yere varamaz bunu sende bilirsin,sana diyecegim kimseye hakaretli ve dokundurucu yazi yazma samsunun rakibi Saro oglu sari icin de yazmisin pis bogdu diye sana diyecegim kópeklere saygi duy sana bise diyim mi o sari isimli köpek sizin arap ogluna at senin dedigin pis bogdu olayini anlarsin ???

sen var anladin cocuk ?

ali agbi bizde bozduk türkcemizi Smile

RE: erkan çobanoğlunun yeni savaşçısı bozo - Herkül35 - 03-02-2009

Arap birader
ikinci Engin vakası senmi oldun başımıza milletin itine laf atmayı bırak

Herkese rest çekiyorsun bak birader o elinizdeki simarın torunu varya onun dedesi Simar kimde? itin karnını doyuran benim

Arapın oğlu sende eyvallah arapın dedesinin dedesi kimdeydi onu önce öğren.O elindeki it de 7 göbek geriden bizim itin soyu sayılır

Burda saygılı ol bizde seni sevelim yaşın küçük belli fanatikliği bırak kendini frenle benden sana abi tavsiyesi istersen dinle istersen ciddiye alma zaten buranın seviyesi iyice düştü bu işe emek vermiş ünlü yetiştiriceler çoluk çocuğun diline düştü öbür tarafta benim itime sark sonra gel burdaki ite sark oh ne güzel be kardeşim...

Ya biz sizi kaale almıycaz yada bu gibi siteler sizin gibilerle dolarsa bizim gibileri kaybedersiniz bilmiş ol

RE: erkan çobanoğlunun yeni savaşçısı bozo - Herkül35 - 03-02-2009

kulaktan duyma bilgilere inanma güzel kardeşim adam kendi itini övüyor ve bunu kimseye laf vurmadan saygısızlık yapmadan becerebiliyorsa sonuna kadar haklıdır ha ucu sana dokanan bir yorum varsa senin kendini savunman en doğal hakkın bu konuda kimse seni yadırgamaz.
Banada herkes ayrı telden gazel okuyor şu şunu boğdu diyor ama ben gördüğüme inanırım yada farklı farklı kişilere sorarım.Bakalım video varsa izleyelim bende merak ettim umarım sen haklı çıkarsın

ismim ne vark eder sen erkanin ortagi hollandali bil beni Orhan agbine selam söyle ben severim agbini,ama seni iyi egitmemis kardesim benim.

öptum seni,

hoscakal,

eyvallag