Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Erkan Çobanoğlu'nun yeni savaşçısı Bozo - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Yetişkin Köpekler (https://www.trkangal.com/forum-yetiskin-kopekler-74.html)
+--- Konu Başlığı: Erkan Çobanoğlu'nun yeni savaşçısı Bozo (/konu-erkan-cobanoglu-nun-yeni-savascisi-bozo-611.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Erkan Çobanoğlu'nun yeni savaşçısı Bozo - manas - 02-02-2009

aksaraylı ali babanın taysınla iki hafta önce koçhisarda maçı olan ve maçı tartışmasız alan cihanbeylili bozoyu bugün koçhisardan erkan çobanoğlu satın aldı..acaba bu da bir samsun olabilir mi ne dersiniz arkadaşlar....!

[Resim: bozovc7.jpg]

[Resim: 02022009296yf6.jpg]

RE: erkan çobanoğlunun yeni savaşçısı bozo - selcuk23 - 02-02-2009

arkadas burda video lar yayinlaniyor ne diye durup dururken video yokken bosa konu aciyorsun

RE: erkan çobanoğlunun yeni savaşçısı bozo - KeSCH - 02-02-2009

selcuk23 adli arkadasa katiliyorum video bölümü burasi bu konulari anket ve ya serbest kürsü bölümüne acarsaniz ii olur....

RE: erkan çobanoğlunun yeni savaşçısı bozo - |77| - 02-02-2009

hata olmustur mod lar düzeltir en kısa zamanda.

RE: erkan çobanoğlunun yeni savaşçısı bozo - samcio - 02-02-2009

Tatar dan neden hayir görmemis sen hersey icin erkana neden atliyorsun anladim da TATAR icin neden hayir görmemis yaz bakalim kardes ?
Bozo ali bobanin Tyson cok guzel bogmus bu iti cok merak ettim ali agbi bozo erkan aliyorsa sen de bilirsin bir olay vardir Kaliteye kalite verir erkan cobanoglu.

kafana göre bise yazma koy da millet kimin neyin bogulduguna karar versin daha gecen erkan kacip gitti rahat yendi diyor cok da iyi mac cikardi dedi simdik senin dedigin mi inanak yoksam erkan yalan mi söyledi bana ?
yaww erkan köpekleri meydanda yenmesi icin öldurmesi mi lazim allah askina nedir bu erkan dusmanliginiz adam it besliyor meydanda atiyor birakin camur atmayi varsa yaran koy izliyelim zaten ben erkanin cep telefonunda mis mac erkan atar birlikte izler yorum yapariz ok mi kardesim bir kochisarli olarak gurur duymam lazim Anadolumeydanköpegi cifligini turkiyeye tanitan namli samsun ile meydanlari salliyan ve nam yapan agbine hakaret yakismiyor sana kochisarlilar birbirlerine destek cikar nankör olmaz TATAR cok net ve sifira iti kacirmis ve kazanmistir nasil oluyor kardesss ??/
hee bide tysonu her it bogar yazmisin yaww bir kere de cekememezlik yapma senin itine biz yorum yazdik mi camur attik mi agbin hakinda bir söz dedik mi yasin kac kimsin adin ne bir taniyalim tanisak kardes ?

eee bise dedik mi skizin ciftlige her macimiza itirazin veya bir mana buluyorsun kardes ??? tatar macini koyda bizde izliyelim madem erkanin boguldugu iti siz koyarsiniz sanirim ???
dogru degilse ne yazacan bakacam ben maci bir kac gunde bulur koyduracam sayin ecik meydan köpegi mesubu kardes ! hee gec olursa sen erken bulursan koy kim dogru yalan söyluyor bunu birak nette biz degil videolar göstersin ok mi ?