Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Köpeği Saldırganlastıramadım - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Genel Konular (https://www.trkangal.com/forum-genel-konular-17.html)
+--- Konu Başlığı: Köpeği Saldırganlastıramadım (/konu-kopegi-saldirganlastiramadim-37659.html)

Köpeği Saldırganlastıramadım - DieForMe - 03-03-2016

Selam Arkadaşlar Konuyu Yanlış Yere Açtıysam Affola Bir Maruzatım Olucaktı Bnm..
Arkadaşlar 10 Aylık Bir Cins Köpeğim Var Ama Birtürlü Köpeği Boğuştıramadım Binada Kaldıgım İçin Evimin İçinde Bakıyorum Lakin Ben Çok Sinirli Bir İnsanım Bi Okadarda Çok Seviyorum Köpeğimi Arkadaşlar Köpeğim 8 Gün sonra 10. Ayına Giricek Sokak Köpekleri Saldırdıgı Zaman Hayvan Kaçıyo Bende Sevmem Korkak Köpeği Sevmem Ve Her Defasında Dünyanın Dayagını yiyo Benden Okadar Çok Dövüyorumki Elimi Kaldırdıgımda Dahi Bağrıyo Bu Köpek Ya Boğuşucak Ya Boğusucak Yani Köpek bogusturmak Hobim Deyil Sevmemde Ama Sokak Köpeği Gelip Saldırdıgında Kaçıcaksa Sokarım Öyle Köpeğe

RE: Köpeği Saldırganlastıramadım - Kayadeniz - 03-03-2016

Köpeğini döverek yanlış yapmışsın özgüvenini kırmışsın. Sahibinden tek fiske yemeyen şampiyon köpekler var burada. 18 aylık olmadan karakteri tam oturmaz. Maçlara da genelde 18 aylıktan sonra hazırlanır ancak köpeğini sürekli döversen köpek nerede yanlış yaptığını nerede doğru yaptığını bilemez.En doğru tepkiyi veriyor ya kaçar ya ağlar. Yine o kadar çok köpek biliyorum ki sahibi için boğuşan sen en ufak bir şeyde köpeğine vuruyorsan köpek senin için boğuşmaz aksine her vereceği kararda senden dayak yiyeceğini düşünür. Köpek insan gibi düşünmez sokak köpekleri saldırınca karşılık verirsem sahibimden yine dayak yerim diye de düşünüyor olabilir. Köpeğinle oyun oyna kesinlikle dövme. İp ver ağzına bir taraftan sen çek bir taraftan o. Köpeğine yanlış yapınca bağırma. Onun yerine tek bir kelimeye odaklan. Mesela Hayır!! Kararlı bir şekilde hayır de bunu öğret. Kendine güveni gelsin. Yapmanı istediği şeyleri yapınca ödüllendir. Köpek maması olur bu ödül veya sevdiği bir şey. İçinde varsa meydancı olur yoksa zaten olmaz ama en azından sokak köpeği veya herhangi bir köpeğe karşı boğuşa başlamadan kaçmaz.

RE: Köpeği Saldırganlastıramadım - Maveraünnehir - 04-03-2016

İlk önce sen bir terbiyeni takın. O hayvan senin dostun be adam! Kölen değil. Marifetmiş gibi söylüyor birde. Sana bu sitede benden saygı falan yok. Defol! Bırak o köpeği kendi haline, rahata ersin hayvancağız.

RE: Köpeği Saldırganlastıramadım - ahmadijavad061 - 22-02-2017

Her hangi kopegi dovdunmu sanki onu oldurdun. Cesare ozguven istek hirs falan her sey bitkistir. Bir daha da kendine gelme sansi yok. Sik kafasina gitsin

RE: Köpeği Saldırganlastıramadım - Maveraünnehir - 02-03-2017

(22-02-2017, Saat:04:02)ahmadijavad061 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her hangi kopegi dovdunmu sanki onu oldurdun. Cesare ozguven istek hirs falan her sey bitkistir. Bir daha da kendine gelme sansi yok. Sik kafasina gitsin

Sen ne diyorsun ulan aptal! Yönetim bu mesajları nasıl görmüyor? Yazıklar olsun. 'Sık kafasına' nasıl bir cümledir?

RE: Köpeği Saldırganlastıramadım - esso06 - 23-04-2017

Sen 10 aylık köpeği hem sokak köpekleri ile karşı karşıya getir,korktu diye birde üstüne döv.Sonra burdan yardım iste..Kardeşim sen mümkünse akvaryum balığı dahi besleme Wink