Ana Sayfa - TR Kangal Forum
----::BOYKOTTTT::---- - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Serbest Kürsü (https://www.trkangal.com/forum-serbest-kursu-16.html)
+--- Konu Başlığı: ----::BOYKOTTTT::---- (/konu-boykotttt-350.html)

Sayfalar: 1 2 3

RE: ----::BOYKOTTTT::---- - theugly - 15-07-2012

Adam olamadın gitti zevzek
Beni bilemedin gitti zevzek
Yürü be yürü be yürü be yürü be insan değilsin

kapişmi kardeşşşşşş

RE: ----::BOYKOTTTT::---- - kuul - 16-07-2012

Adamlar hakikaten güçlüler... Konuyla ilgilenenler Rothschild ailesi ve Rockefeller ailesi ile ilgili araştırma yapsınlar. İnternette bulabilirsiniz... Armagedon savaşı olarak ta araştırabilirsiniz.

Dünyadaki sistem kapitalizm. Kapitalizm para yı sınırsız güç haline getiriyor. Demokrasi denilen sistemde seçimleri paraya sahip olanların destekledikleri kişiler kazanıyor. Kısaca parası olanlar dünyayı yönetiyor. Artı dünyadaki medyayı da kolaylıkla kontrol edebiliyorsunuz. Böylece insanları kandırmak-afyonlamak medya sayesinde uyutmak çok kolay oluyor. Zaten seçilmişlerde ellerinde. Eee geriye ne kaldı? Kapitalizma hayır diyenleri kimler susturuyordu ki?

Dediğim gibi bu devir böyle. Para sınırsız güç doğuruyor. Doğruyu yanlış yanlışı doğru gibi gösterebiliyor. Kimbilir Deccal kişi değil belki de bir simge dir. Belki de Deccal paradır. Bütün kötülükler para için yapılıyor. Şeytan ve hizmetkarlarının en büyük silahı...

Kulakları çınlasın Cavit abinin.. "Şeytanda boş durmuyor tabii..." demişti.

RE: ----::BOYKOTTTT::---- - kadir72 - 16-07-2012

(16-07-2012, Saat:12:41)kuul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adamlar hakikaten güçlüler... Konuyla ilgilenenler Rothschild ailesi ve Rockefeller ailesi ile ilgili araştırma yapsınlar. İnternette bulabilirsiniz... Armagedon savaşı olarak ta araştırabilirsiniz.

Dünyadaki sistem kapitalizm. Kapitalizm para yı sınırsız güç haline getiriyor. Demokrasi denilen sistemde seçimleri paraya sahip olanların destekledikleri kişiler kazanıyor. Kısaca parası olanlar dünyayı yönetiyor. Artı dünyadaki medyayı da kolaylıkla kontrol edebiliyorsunuz. Böylece insanları kandırmak-afyonlamak medya sayesinde uyutmak çok kolay oluyor. Zaten seçilmişlerde ellerinde. Eee geriye ne kaldı? Kapitalizma hayır diyenleri kimler susturuyordu ki?

Dediğim gibi bu devir böyle. Para sınırsız güç doğuruyor. Doğruyu yanlış yanlışı doğru gibi gösterebiliyor. Kimbilir Deccal kişi değil belki de bir simge dir. Belki de Deccal paradır. Bütün kötülükler para için yapılıyor. Şeytan ve hizmetkarlarının en büyük silahı...

Kulakları çınlasın Cavit abinin.. "Şeytanda boş durmuyor tabii..." demişti.

çok güzel yazmıssın eline sağlık

RE: ----::BOYKOTTTT::---- - Kangalcı Samet - 05-08-2012

MİLLİ İÇECEĞİMİZ AYRAN DURURKEN COLA FANTADA NEYİN NESİ OLUYOR

RE: ----::BOYKOTTTT::---- - Sivok Kennel - 08-08-2012

gun gelecek ısraıl dıye bır sey kalmıyacak kuran ı kerım de yazıyordur

RE: ----::BOYKOTTTT::---- - chicokangal - 09-08-2012

DALDAN KESTIM KERESTE GUS BESLEDIM GAFESTE.

RE: ----::BOYKOTTTT::---- - akifyücel - 17-12-2013

(15-07-2012, Saat:06:34)chicokangal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: daldan kestim kereste gus besledim kafeste.