Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Diyarbakırlı SİMAR - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Yetişkin Köpekler (https://www.trkangal.com/forum-yetiskin-kopekler-74.html)
+--- Konu Başlığı: Diyarbakırlı SİMAR (/konu-diyarbakirli-simar-32648.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: Diyarbakırlı Simar 27 aylık - bozdağlı1 - 27-12-2014

(22-12-2014, Saat:08:48)serhatbaran Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-12-2014, Saat:04:35)bozdağlı1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-12-2014, Saat:05:55)cako 20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: denizlili ejder oğlumu bu köpek?

Aynen o köpek osmanin köpeğiydi önceden

izmirli baba katilin öz oğlu. anası corç la aslan soyu bitarafıda anadan tango. Köpeğide aksaraydan Bağlıkayalı Ertaş Koç aldım

hocam sanırım yanlış bilgi almışsınız bu köpek denizlili ejderin oğlu denizlideki adıda simar dı bizde bir kaç resmi var atıcam hayırlı olsun güzel köpek almışsınız.

[Resim: Ez5MQg.jpg]

[Resim: l0vRzg.jpg]

[Resim: 4ZbOZq.jpg]

[Resim: RboRbn.jpg]

RE: Diyarbakırlı Simar 27 aylık - ali darıcı - 27-12-2014

maşallah

RE: Diyarbakırlı Simar 27 aylık - Mahir_50 - 27-12-2014

maşallah yay gibi köpek , Diyarbakırdan da böyle köpekler çıkması güzel birşey.

RE: Diyarbakırlı Simar 27 aylık - cako 20 - 28-12-2014

Ben osmanın kardesıyım en alttakı resımde simar 10 aylıkken falan resmî o anası hafıf malaklı bî köpektı hatta oda komşumuz sayılır köpek denizlide dogdu ejderın öz oğludur yasıda hemen hemen o aralar kardesm dgru sayılır bizden izmire izmirrden aksaray tarafına gıttı köpek ordanda sıze gecmiş ama cok şahane bi köpek damızlık olarak falan on numara hayrını görün

RE: Diyarbakırlı Simar 27 aylık - serhatbaran - 28-12-2014

Aynen o köpek osmanin köpeğiydi önceden
[/quote]

izmirli baba katilin öz oğlu. anası corç la aslan soyu bitarafıda anadan tango. Köpeğide aksaraydan Bağlıkayalı Ertaş Koç aldım
[/quote]

hocam sanırım yanlış bilgi almışsınız bu köpek denizlili ejderin oğlu denizlideki adıda simar dı bizde bir kaç resmi var atıcam hayırlı olsun güzel köpek almışsınız.

Bozdağlı çok teşekkür ederim. Senin bilgilerin daha doğru . Yanlış bilgi almışım.

RE: Diyarbakırlı Simar 27 aylık - bozdağlı1 - 28-12-2014

(28-12-2014, Saat:04:31)serhatbaran Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen o köpek osmanin köpeğiydi önceden

[/quote]

Bozdağlı çok teşekkür ederim. Senin bilgilerin daha doğru . Yanlış bilgi almışım.
[/quote]
simarın anasıda aksaraylı tank soyudur

RE: Diyarbakırlı Simar 27 aylık - serhatbaran - 29-12-2014

(28-12-2014, Saat:04:28)cako 20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben osmanın kardesıyım en alttakı resımde simar 10 aylıkken falan resmî o anası hafıf malaklı bî köpektı hatta oda komşumuz sayılır köpek denizlide dogdu ejderın öz oğludur yasıda hemen hemen o aralar kardesm dgru sayılır bizden izmire izmirrden aksaray tarafına gıttı köpek ordanda sıze gecmiş ama cok şahane bi köpek damızlık olarak falan on numara hayrını görün
Teşekkür ederim osman gerçekten harika bir köpek yetiştirmişsin . Galiba sendeyken fazla hırslı değildi ama simar şimdi farklı bi köpek buna emin ol... dahada karateri tam oturmamış oyun oyunuyor eniklerle Smile oturduğunda canvar olacak İnşallah