Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Boz Balak - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Yetişkin Köpekler (https://www.trkangal.com/forum-yetiskin-kopekler-74.html)
+--- Konu Başlığı: Boz Balak (/konu-boz-balak-27.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: Boz Balak - woofeer - 01-01-2009

bu her yerde yeni yıl kutlayan arkadaş kim ya? alla alla

RE: Boz Balak - paşŞşha - 02-01-2009

boy biras kısa sanıRım pitbuLLu andırıor duruşu maşallah

RE: Boz Balak - Wolf - 02-01-2009

woofer arkadaşım kendisi lütfü abi olmakla beraber robotun sahibidir Wink

RE: Boz Balak - SÜRGÜN - 07-01-2009

yokda arkadaşın en iyi gördüğü köpek bu herhalde hemen resim olarak eklemiş

RE: Boz Balak - samcio - 10-01-2009

Arkadaslar köpekler kaliteli köpekler gercekten guzel ikisine de masallag demek istiyorum elbet yenen ve yenilen olacaktir,sadece benim cok ilgimi ceken seyler istanbulda maclar sonuclarinda bir taraf bu yendi bir taraf su yendi sözleri cok olmakta ve bunun nedenleri gayet meydanlardaki bazi hatalardan kaynaklaniyor saniyorum ! simdik bu mac 2 deva olmus ve 2 ayri yerde atilmis 1ci maci saymiyoruz ama 2 macta hangi sartlar ve anlasmalar ile köpek sahibleri bogusturdu ben bilemem sadece maci izleriz karar veririz,
1 ci sunu demek isterim balaki ben zaten son maclarina bakarak cok gerilemis ve isteksiz ve basarsiz gördum karfuru cok daha iyi ve saglam inat ve isekli gördum! ama macin kuralu cikmak kacmak olursa zaten butun istanbullular bilir ki zamaninda kirsehirli corc arabibogusmadan kacirarak cikarmasi ile bas it ilan edilmis internet aleminde bazi bos konusanlar ile birlikte ve o bastan kacan it sonunda duman etti o baska ama millet arabi kaciran corc dedi ! simdik o konuya bakarak balak ilk salinma esnasinda resmen kuyruk asagda nereye gidiyor anlam veremedim bu iti meydanlara bu sekil görenlerde isteksiz cesaretsiz derler bu böyle bilinir !
2 hadi bastan kacmayi saymadik macin diger sonucu ise cikmak degilde sonuc ise ben sonuc görmedim sadece bir arkadasin orhan agbi biz böyle anlasmadik sesleri geldi haa karfur bir yere gezdi gitti ok mac cikmasi ile olursa balak cikardi ve karfur cisi gelmis balak da maci kazandi demek lazim !
3 bence bu maci yenen iti ben halen anlamadim karfur mu balak mi karar verecek olsam balak bu macta pek sansli görmedim eyer o arkadasin dedigi anlasma karari ile !
4 sunu demek isterim Balak heavy weight champion diyenler bu iti halen heavy weight champ kendi aralarinda kabul edecekler mi ? balak ciddi boy pos tip olarak cok mukkemmel köpek ama o boyuna posuna yakismayan boguslari gösteriyor yazik !
5 Karfur isimli köpek ciddi burda cok saglam ve inat köpegin ustune gidiyor köpegi domine ediyor bence karfur suan istanbulda basa giden itler arasinda olabilir ben sahsen robot Vs karfur macinin sonucu merak etim orda yenen it suan benim görusle istanbul bas iti sayilir !
6 istanbulda olan maclarinin sonuclari neden ise cok karamsar oluyur yani sonuc meydanda belli olmuyor internetlerde anketlere kaliyor ! sunu demek istiyorum meydanda sonuc belli olursa bu konular burda hic konusulmaz yazilmaz ! simdik zamaninda anadolu meydanlarinda millet burda internet basindan cok rezalet cok amatörce diyenler sizlere sunu sormak istiyorum hangi anadolu meydanlarinda siz amatörce bas maclar gördunuz tamam 1 veya 2 tane var olabilir ama inanin ben anadoluda cok kaliteli meydan maclari izledim ve sonuc hakemler karari ile karar alinir 3 hakem ile sonuc belli olur bir orta hamek gerisi disardan gözlemciler olur ! simdik aciklamak istedigim bastan bazi seyler guzel anlasilarak yapilirsa böyle seylerin olmasi azalir,simdik Bir iki buyuk maclarin size örnek verim cok var ama siz izleyin Buyuk ala ile Herkul maci , kirsehirli corc VS kochisarli ALA samsun VS sari volvo VS karabas guduk VS corc Toros VS boz yani bu maclarin hepsinin sonucu az da olsa meydanda karar verilerek tarihe gecmistir ! ama sizlere bizim daha kesin anlamadigimiz maclar istanbuldan cikan maclar var maclar olali aylar oldu halen kim yendi anlamadik ?
Boz balak VS BORA = ?
KARFUR VS Boz BALAK = ?
KARFUR Vs Robot = ?
baska maclar da var ama önemlisi bunlar anlamadik simdik bu maclar net olarak kimler yendi acaba ?

arkadaslar köpeklere karsi hic bir camur veya hakaret etmek hakimiz veya kimligimizde olmaz gercekten karfur da balak da guzel hayvanlar meydanda savasan itler ama size demek istedigim suan istanbulda her it BAS ben anlamadim arkadaslar kim bas kim su meshur istanbullun BAs iti ?

herkese saygilar sevgiler,

RE: Boz Balak - Saldiray - 11-01-2009

Çok güzel bir yazı olmuş tebrik ederim.
Bora vs Balak maçı berabere kabul edilmektedir,
Karfur vs Balak maçı gerçek hayatta %90 kişi açısından Karfur olarak kabul edilmektedir.
Karfur vs Robot maçı ise tamamen bir kararsızlıktır gerçektende. Şimdi o maç hakkında düşüncelerimi yazmak istemiyorum. En iyisi tarafsız olmak.

Size de saygılar sevgiler.

RE: Boz Balak - Saldiray - 11-01-2009

Bence kardeş sen ne olursa olsun karfur robot maçına da yorum yapma Big Grin tarafsızlık asıl orda önemli Smile))