Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Genel Konular (https://www.trkangal.com/forum-genel-konular-17.html)
+--- Konu Başlığı: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği (/konu-sivastan-getirttigim-kangal-kopegi-24511.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - selim - 01-06-2013

(23-05-2013, Saat:10:51)Z A Z A Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sivas kapatıyor hemde kuru kuru ...
Güzel Enik hayrını gor 900 değil daha ne fiatlar verirdim buna ..
sivas acayip kuru kapatır. hem kuru hem yaş , kapattıranda hemen zıplar hani.

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - nevşehir suvermez - 01-06-2013

dogoyu yıkar bu =)

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - KOÇOĞLU - 05-06-2013

iyi kekledin tecrübe fışkıran itçileri helal olsun sana ne diyim, ders ve akıl veren itçiler şu köpeğin kangal olmadığını yazdılar ya daha yıkılmam Big Grin

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - vurucu - 05-06-2013

(05-06-2013, Saat:01:08)KOÇOĞLU Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi kekledin tecrübe fışkıran itçileri helal olsun sana ne diyim, ders ve akıl veren itçiler şu köpeğin kangal olmadığını yazdılar ya daha yıkılmam Big Grin
ilk olarak arkadaşlara keklendiklerini yazdım bana özelden aşağıdaki mesaj geldi
bende yorumumu sildim bakalım kim ne yazacak diyeBig Grin

Selamun Aleyküm
Kime: vurucu
selamlar olayı hemen anlamışsınız Smile yorumları kaldırırsanız yapılacak yorumları bekliyorum düşüncelerini bilmek istiyorum. Bu iyiliği yaparsanız teşekkür ederim.Saygılar.

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - poyraz kral - 05-06-2013

yeter bunu kaldırın artık

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - ivriz - 05-06-2013

(27-05-2013, Saat:04:05)nazar58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-05-2013, Saat:03:33)ivriz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her ne kadar dalga geçiyor olsada; Sivastan gelmiş olabilir yalnız orasına parantez açalım Big Grin

Sivastan gelipte bundan beter olanlarını da gördük...

Haklısın yazdıklarında sivas tan her ilan atandan kangal diye alırlarsa olacağı bu. Ondan sonrada böyle ne idiğü belirsiz birisi enik sezonunda çıkar karalamaya başlar benimde yazdığım yorumla ona çanak tutmam gibi çoğuda düşüyor bu numaraya. Ben değişik bir tartışma başlatayım bu ilanı atan dangalak kesinlikle başka memlekette köpek ticareti yapan birisi. Tapası yemediğinden kendinden köpek alacak insanları bakın internetten araştırın sivas tan düzgün köpek yollamazlar deyip kendi elindekileri çakacak.

Bu arakdaş bu köpeği sivastan aldım dediği kişinin ismini telefon numarasını adresini yazssın. Öyle sallamayla olmuyor iddianı ispatlayacaksın adam gibi delikanlıca seni takdir edecez, kandırılıldıysan eğer ne gerekiyorsa yapacaz.

Altın kangal vs olaylarını herkes hatırlıyordur ispatlayanlarda oldu ama bişey elde edemedi en çok alakadar olanda yine site yönetimiydi bi sonuca vardı mı bilemem ama.

Sivasta sahtekar vardır insan kandırabilir bu sizi etkilemez üzerinize alınmayın bi genelleme yapmadık her memlekette olduğu gibi orda da var o tür insanlar haa biraz fazla yapılıyor adı Sivas olması dolayısıyla buda bi gerçek...

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - KOÇOĞLU - 05-06-2013

(05-06-2013, Saat:01:47)vurucu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-06-2013, Saat:01:08)KOÇOĞLU Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi kekledin tecrübe fışkıran itçileri helal olsun sana ne diyim, ders ve akıl veren itçiler şu köpeğin kangal olmadığını yazdılar ya daha yıkılmam Big Grin
ilk olarak arkadaşlara keklendiklerini yazdım bana özelden aşağıdaki mesaj geldi
bende yorumumu sildim bakalım kim ne yazacak diyeBig Grin

Selamun Aleyküm
Kime: vurucu
selamlar olayı hemen anlamışsınız Smile yorumları kaldırırsanız yapılacak yorumları bekliyorum düşüncelerini bilmek istiyorum. Bu iyiliği yaparsanız teşekkür ederim.Saygılar.

yaptığının aynısını konunun ilk günü bende yapmıştım ona benzer bi mesajda ben aldım ama pek dikkate almadım ama millet bayağı bayağı coşmuş aldığı yeri soran bile olmuş bu köpekcilik nereye gidiyor anlayamadım bıraksam diye aklımdan geçiriyordum gel görkü bu tip vaka ları gördükçe aceba bu işleri çaylaklara bırakmasam mı diyede iç geçirmiyo değilim. Smile