Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Genel Konular (https://www.trkangal.com/forum-genel-konular-17.html)
+--- Konu Başlığı: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği (/konu-sivastan-getirttigim-kangal-kopegi-24511.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - nazar58 - 27-05-2013

(20-05-2013, Saat:03:33)ivriz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her ne kadar dalga geçiyor olsada; Sivastan gelmiş olabilir yalnız orasına parantez açalım Big Grin

Sivastan gelipte bundan beter olanlarını da gördük...

Haklısın yazdıklarında sivas tan her ilan atandan kangal diye alırlarsa olacağı bu. Ondan sonrada böyle ne idiğü belirsiz birisi enik sezonunda çıkar karalamaya başlar benimde yazdığım yorumla ona çanak tutmam gibi çoğuda düşüyor bu numaraya. Ben değişik bir tartışma başlatayım bu ilanı atan dangalak kesinlikle başka memlekette köpek ticareti yapan birisi. Tapası yemediğinden kendinden köpek alacak insanları bakın internetten araştırın sivas tan düzgün köpek yollamazlar deyip kendi elindekileri çakacak.

Bu arakdaş bu köpeği sivastan aldım dediği kişinin ismini telefon numarasını adresini yazssın. Öyle sallamayla olmuyor iddianı ispatlayacaksın adam gibi delikanlıca seni takdir edecez, kandırılıldıysan eğer ne gerekiyorsa yapacaz.

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - vurucu - 28-05-2013

(27-05-2013, Saat:04:05)nazar58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-05-2013, Saat:03:33)ivriz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her ne kadar dalga geçiyor olsada; Sivastan gelmiş olabilir yalnız orasına parantez açalım Big Grin

Sivastan gelipte bundan beter olanlarını da gördük...

Haklısın yazdıklarında sivas tan her ilan atandan kangal diye alırlarsa olacağı bu. Ondan sonrada böyle ne idiğü belirsiz birisi enik sezonunda çıkar karalamaya başlar benimde yazdığım yorumla ona çanak tutmam gibi çoğuda düşüyor bu numaraya. Ben değişik bir tartışma başlatayım bu ilanı atan dangalak kesinlikle başka memlekette köpek ticareti yapan birisi. Tapası yemediğinden kendinden köpek alacak insanları bakın internetten araştırın sivas tan düzgün köpek yollamazlar deyip kendi elindekileri çakacak.

Bu arakdaş bu köpeği sivastan aldım dediği kişinin ismini telefon numarasını adresini yazssın. Öyle sallamayla olmuyor iddianı ispatlayacaksın adam gibi delikanlıca seni takdir edecez, kandırılıldıysan eğer ne gerekiyorsa yapacaz.

Big Grin

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - adnanu - 29-05-2013

ben bunu hec bir seye benzetemedım sadece kopek bu sevip aldıysan bak ama kangal diye bakma gulerler maskara olursun aleme Smile

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - altınekinli - 29-05-2013

Kusura bakma ama çöpte bile bundan daha iyileri çıkar kardeş keklemişler seni.

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - vurucu - 29-05-2013

kim kimi kekliyor acaba?

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - NİĞDELİEMRE - 30-05-2013

len arkadaş ne muhabbet dönmüş yha millet makara yapacak yer arıyo koptum Smile Smile

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - halil58 - 30-05-2013

tr de şimdide donnie yen nick li bırı çıktı ortakmısınız siz sivasın adını lekelıyonuz