Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Genel Konular (https://www.trkangal.com/forum-genel-konular-17.html)
+--- Konu Başlığı: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği (/konu-sivastan-getirttigim-kangal-kopegi-24511.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - Turan_ - 19-05-2013

bu simdi kangalmi .???? vallah ya sen ne kangal oldugunu bilmiyon yada biz bilmiyoruzzz

ama memnunsan kangal diye dusunuyorsan kardes hayrini gor..

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - bbaarroonn - 19-05-2013

safında safı herkese nasip olmaz Smile

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - Çakır 78 - 20-05-2013

Bu kurtboğan değil.Bizim oralarda bunlara Ayıboğan derler.Gözün kapalı sal ayıya .

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - MEMATİ-06 - 20-05-2013

Maşallah gerçektende kurtçu olduğu belli bakışları yeter hayrını görherkeze nasip olmaz

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - KOÇOĞLU - 20-05-2013

itin huyu sahibine benzer derler sizin sıfatınızda aynı 41 kere maşallah babanla galga geç enik.

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - kumlucalı yörük - 20-05-2013

tam saf kan sivas kardeşim hayrlı olsun Smile))))

RE: Sivastan Getirttiğim Kangal Köpeği - Turan_ - 20-05-2013

(20-05-2013, Saat:02:22)romasenco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: profil resmimi niye kullanıyosun tiirbiyesiz... iyi ki bi resim çektirdik herkes salça oluyo... güzel köpeğinin hatırına görmezden geliyorum bu ayıbını... yalnız bu kangal değil bildiğimiz malaklı otogarda yanlışlık olmuş anlaşılan... saf temiz eziksiz büzüksüz malaklı bu biraz kilo aldır getir istanbula mamalı yarışmamız var... yarışmayı hiç bi mesariften kaçınmayan yaakin dostum ayn'iii zamanda kankam olan aakill aaakin düzenliyor... kendisini saygı ve şükranla anıyorum iyiki var güzel insan... sen şimdi selamımla birlikte kendisine hemen ulaş itinin damızlık kaydını yaptır tizz seri üretime geçelim seneye de naasipse ihracatına başlarız. iyisinden mamada versin ucuzuna kaçmasın. milli değerimiz bunlar kıymet bilelim. densizin biri çıkıyo yok alın stopu varmış, doğada tabiatta böyle şey olmazmış falan fıstık... bu değerin eziklenip ötekileştirilmesine Osmanlı torunları olarak gönlümüz razı gelmedi. öyle mii bakalım yürütelim podyumda dost düşman görsün malaklı nasıl olurmuş dedik. biz olmasak bi Allah'ın kulu da sahip çıkmayacak bu güzide değerlerimize... iyi ki biz varız...
not: organizasyonumuzda sizleri de düşünmedik değil çok özel süprizlerimiz var siz değerli it sever dostlarımız için deve getirttik eveet girçek deve dikende var e bizde varız. mutlaka sizleri de bekleriz.

kopege lafimiz yok kimse demedi ne cirkin o kopek degil arkadasimiz geldi yazdi kurtcu felan cok zor aldim etdim bizde yorumlarimizi yazdik okadar basit biz diyoruz kurcu degil okadar kopek almis guzelce baksin egitsin