Ana Sayfa - TR Kangal Forum
sizce boz çoban köpeği adında bir ırkımız var mı? - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Genel Konular (https://www.trkangal.com/forum-genel-konular-17.html)
+--- Konu Başlığı: sizce boz çoban köpeği adında bir ırkımız var mı? (/konu-sizce-boz-coban-kopegi-adinda-bir-irkimiz-var-mi-22630.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: sizce boz çoban köpeği adında bir ırkımız var mı? - KOÇOĞLU - 12-03-2013

BOZ bi ırktır yörük yada guregh(gurah) te denir benim FARGO da onlardan biridir boz un ırk olduğu dünyaca kabul edilmişte siz neyi hazmedemiyosunuz onu anlamadım biride çıkmış ekmeğini yiyor demiş sanane aslanım adam üretmiş emek dökmüş para saçmış yolunu bulmuş sana giren ne çıkan ne keşke bütün köpekler türk asıllı olsa daha ne isterim.

akn tülübaş beyfendi sende ne diye bişeyler ispatlamaya çalışıyosun video mideo koyuyosun adam elektrik almıyo işte ne diye trafo sokmaya çalışıyosun koyver gitsin muhalefet olanların kapısında it boku bile yoktur emin ol.

RE: sizce boz çoban köpeği adında bir ırkımız var mı? - hakan taşpınar - 17-03-2013

öyle bir ırk yok

RE: sizce boz çoban köpeği adında bir ırkımız var mı? - gecersiz - 17-03-2013

uydurma...

RE: sizce boz çoban köpeği adında bir ırkımız var mı? - kromagnon - 30-03-2013

girip çıkmaktan bahsettiğine göre fargo nun vites koluyla duygusal bir bağın var herhalde

RE: sizce boz çoban köpeği adında bir ırkımız var mı? - Avşaroğlu - 30-03-2013

(12-03-2013, Saat:01:33)KOÇOĞLU Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BOZ bi ırktır yörük yada guregh(gurah) te denir benim FARGO da onlardan biridir boz un ırk olduğu dünyaca kabul edilmişte siz neyi hazmedemiyosunuz onu anlamadım biride çıkmış ekmeğini yiyor demiş sanane aslanım adam üretmiş emek dökmüş para saçmış yolunu bulmuş sana giren ne çıkan ne keşke bütün köpekler türk asıllı olsa daha ne isterim.

akn tülübaş beyfendi sende ne diye bişeyler ispatlamaya çalışıyosun video mideo koyuyosun adam elektrik almıyo işte ne diye trafo sokmaya çalışıyosun koyver gitsin muhalefet olanların kapısında it boku bile yoktur emin ol.

Boz Çoban Köpeği denildiği zaman sadece bozkennel köpekleri zannediliyor sadece akn Tülübaşın Bozun oğlu kızı zannediyorlar yani Big Grin adam dünyaya satmış yaymış sırf yurt dışın da yoksa eğer 100 tane köpeği var adam ne mücadeleler vermiş millet destek olacağı yerde köstek oluyor peki köstek olan kim 3 tane çapulcu onun bunun itini şakşaklayanlar

Boluda delikanlı net başında şakşakçı ne güzel de delikanlı delikanlı konuşuyordun bolu da adamlık heryerde tek tip gezmekle olur diğer sitede son yorumunu çok geç farkettim sesimi çıkarmadım ama seni burda ezer geçerim haberin olsun

Eee kardeş sen bu belgeleri neden istiyorsun amacın ne bu köstek olmak değilde ne madem memleket köpeği diyorsunuz uğraşalım işte başvurular yapalım madem bu köpeklerin bu kadar sayısı fazla o zaman resmileştirmek için elimizden geleni yapalım derneğini kuralım bak memleket köpeği savunulacaksa böyle savunulur belge sormakla amerikada ki kurtları sorgulamayla bu işler olmaz köstek olmak bu işte adamı sorgulayacağınıza adama yardımcı olun o zaman daha samimi bi hareket sergilenmiş olur