Ana Sayfa - TR Kangal Forum
zincirli kasimin askarinin yeni fotolari - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Yetişkin Köpekler (https://www.trkangal.com/forum-yetiskin-kopekler-74.html)
+--- Konu Başlığı: zincirli kasimin askarinin yeni fotolari (/konu-zincirli-kasimin-askarinin-yeni-fotolari-1870.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: zincirli kasimin askarinin yeni fotolari - vodin - 16-11-2009

(15-11-2009, Saat:05:53)sivasliyasar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet güzel kopek

Maşallah dememek elde değil...çok güzel it..
boğuşabiliyosa da mükemmel olur

RE: zincirli kasimin askarinin yeni fotolari - burak1868 - 17-11-2009

maşallah köpek 10 numara fiziğe sahip

RE: zincirli kasimin askarinin yeni fotolari - mimkemal - 17-11-2009

(16-11-2009, Saat:12:10)vodin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-11-2009, Saat:05:53)sivasliyasar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet güzel kopek

Maşallah dememek elde değil...çok güzel it..
boğuşabiliyosa da mükemmel olur

Vodin senin avatardaki köpekte mükemmel tam bir kangal o kafa ne öyle off off. Sanırım Kangal belgeselinden bir sahne ?

RE: zincirli kasimin askarinin yeni fotolari - kafkas - 20-11-2009

(28-10-2009, Saat:06:33)koray09 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aşkar hakkında doğru bilgileri vereyim size ben arkadaşlar babası gürkan.gemerek alakiliseden 4 yaşındayken kasım emmi satınaldı şu tangoyla it boğuşturan zalimin sahibi tüncayın köyünden.ana sı kasım emminin şakira resmi var sitede zaten.aşkar şuan 2 buçukl yaşında video istemişiniz ama kasım emmi yaşlı ve rahatsız bi adam sadece dostluk maçı var bir kaçtane ciddiii ringe cıkmadı bu köpek videosunun olduğunuda sanmıyorum.karabaşla iddaaa etmişiniz ama bu köpek touy daha babasına rakip atnımazdım ama.karabaşa rakip kasım emmide şahan var ona idda edilir işte kasım emmiyede duyurmuşlar saten maç için ama hastayım hazı,rlayabilirsem boğuşturcam dedi.aşkar şarkışlada zincirli kasımın köpek çiftliğinde yapaltın yolunda.KASIM EMMİ DİYOKİ BEN ŞAHANI BOĞMADAN TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN KÖPEĞE ŞAMPİYON DEMEM BOĞANIDA SAHİBİNDEN DAHA ÇOK ÖVERİM DİYO kendisinin lafı bu.

)) şahan nerde kasım emminin kapısınamı gidip boğduracak millet şahanı.. olduu..bendede bi kıtır var kaniş cinsi 30 cm boyunda onu boğdurmayan türkiye şampiyonu olamaz olsad ben şampiyon demem..ama meydana inmem kimseyle atmam bekliyecem biri şampiyon olsun sonra gelsin kapımda atayım..

RE: zincirli kasimin askarinin yeni fotolari - BraveHearT06 - 21-11-2009

masallah !!

RE: zincirli kasimin askarinin yeni fotolari - koray09 - 25-11-2009

kasım emmi indi meydanlara kayseride aşkarın babasını boğuşturdular gürkanı.gürkan boğunca adamlar cümbürcemaaat hem gürkanı taş koymayıp attılar hemde sarıoğlanlı mitatı ve yanındakileride bi güzel dövdüler sen olsan götürürüsün bir dasha cemal abinize sorun kapısının dışında seyretti gürkanıda şahanıda sor bi cemal ağbine anlatır o sana şarkışlanın 40 km dışındaydı maçlar ok.hiç boğulmamış köpeğide ayağına gider köpek bu işler böle .uncuların itide boğulmadı diycen ama 1.erciyese öle yada böle ses veriyor 2.ökkeşten resmen cekilior 3gemerekli beyazla maçında ringi terk ediyor 4. gööö bi köpekle maçını izledim un fabrikasının önünde onla berabere kalıyo şahan daha bunların hiçbirini yapmadı.ve gelip kasım emmiye karabaşla atalım diyende karabaş taraftarları sahibi olmasada teklif eden alır gelir kayseri aslan oluyo oraya gidince taşlar sopalar

RE: zincirli kasimin askarinin yeni fotolari - IRGAT - 25-11-2009

cok guzel kopek masallahh yakisikli saglam bir kopek .