Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Hangi Köpeklerin Birleşiminden Hayalinizdeki Köpeği Yaratmak İstersiniz ? - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Genel Konular (https://www.trkangal.com/forum-genel-konular-17.html)
+--- Konu Başlığı: Hangi Köpeklerin Birleşiminden Hayalinizdeki Köpeği Yaratmak İstersiniz ? (/konu-hangi-kopeklerin-birlesiminden-hayalinizdeki-kopegi-yaratmak-istersiniz-17997.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: Hangi Köpeklerin Birleşiminden Hayalinizdeki Köpeği Yaratmak İstersiniz ? - NAZLI 22 - 25-09-2013

İyi olabilir,fakat kurt kanından dolayı dövüşte köpeğin rakibine diş atacağı kesin gibi. En kötü ihtimal sırtarır.

RE: Hangi Köpeklerin Birleşiminden Hayalinizdeki Köpeği Yaratmak İstersiniz ? - TR KANGAL 2 - 25-09-2013

kopek ile kurt eslesmesinden iyi hayvan cikmaz biladerim Smile imkansiz hele dogus hic olmaz standartlara uyan bir sey olmaz bana cok tuhaf geldigi icin oyle yazdim.

RE: Hangi Köpeklerin Birleşiminden Hayalinizdeki Köpeği Yaratmak İstersiniz ? - göktürk efe - 25-09-2013

bence akbas ıle malaklı cıflestırılmelı olagan ustu bır sey cıkarSmile

RE: Hangi Köpeklerin Birleşiminden Hayalinizdeki Köpeği Yaratmak İstersiniz ? - hozgun - 25-09-2013

Bende kurt kanından iyi dövüş köpeği çıkmayacağını düşünmüyorum. Kurt avcı hayvandır dövüşçü değildir. Zoru gördüğü zaman fual yapar ama yaparkende rakibe ciddi diş yarası vereceği kesin. Isırdığı yeri sadece delmiyor kesiyor.
Garip soyu ile Tuzköy hattının birleştirildiğinde iyi sonuç verdiği geçmişte görüldü. Boz, Dolaş kardeşler gibi fakat burda bence soyu temsil eden damızlık bireylerin kalitesi çok önemli her garip le tüzköy çaprazlamasından iyi sonuç çıkmayabileceği gibi arkaları çok bozuk ve adamcı karakter elde etmekte mümkün.
Her iki soy birleştirildiğinde sarmıyor malasef. Mesela Corc ile Güdük soyu her iki damızlıkta çok iyi bireyler olsa bile biri elma biri armut ortaya tatsız tuzsuz bir meyve çıktığını gördüm.

RE: Hangi Köpeklerin Birleşiminden Hayalinizdeki Köpeği Yaratmak İstersiniz ? - yigit_50 - 25-09-2013

(25-09-2013, Saat:08:05)hozgun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende kurt kanından iyi dövüş köpeği çıkmayacağını düşünmüyorum. Kurt avcı hayvandır dövüşçü değildir. Zoru gördüğü zaman fual yapar ama yaparkende rakibe ciddi diş yarası vereceği kesin. Isırdığı yeri sadece delmiyor kesiyor.
Garip soyu ile Tuzköy hattının birleştirildiğinde iyi sonuç verdiği geçmişte görüldü. Boz, Dolaş kardeşler gibi fakat burda bence soyu temsil eden damızlık bireylerin kalitesi çok önemli her garip le tüzköy çaprazlamasından iyi sonuç çıkmayabileceği gibi arkaları çok bozuk ve adamcı karakter elde etmekte mümkün.
Her iki soy birleştirildiğinde sarmıyor malasef. Mesela Corc ile Güdük soyu her iki damızlıkta çok iyi bireyler olsa bile biri elma biri armut ortaya tatsız tuzsuz bir meyve çıktığını gördüm.

usta kurt kanından iyi dövüş köpeği çıkmayacağını düşünmüyorum diyorsun aynı zamanda faul yapar rakibe ciddi diş yarası verir diyorsun bunu köpek dövüşüne dönüştürdüğümüz zaman çatır çatır diş atar anlamına gelir o zaman dövüş devam etmez hemen bitirilir bunu da dönüştürdüğümüz zaman hiçbirşeye yaramazlar kesin yargı bu bendeki en iyisi senin diyeceğinin acayip köpek deler diyeceksin haksızsam da söyle.

RE: Hangi Köpeklerin Birleşiminden Hayalinizdeki Köpeği Yaratmak İstersiniz ? - Kangalcı eren - 25-09-2013

Uncuların karabaş ve Balkız balkız çok bilinmez ama sağlam bir dişidir. iyi yavru çıkardı Big Grin

RE: Hangi Köpeklerin Birleşiminden Hayalinizdeki Köpeği Yaratmak İstersiniz ? - hozgun - 26-09-2013

(25-09-2013, Saat:08:16)yigit_50 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-09-2013, Saat:08:05)hozgun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende kurt kanından iyi dövüş köpeği çıkmayacağını düşünmüyorum. Kurt avcı hayvandır dövüşçü değildir. Zoru gördüğü zaman fual yapar ama yaparkende rakibe ciddi diş yarası vereceği kesin. Isırdığı yeri sadece delmiyor kesiyor.

usta kurt kanından iyi dövüş köpeği çıkmayacağını düşünmüyorum diyorsun aynı zamanda faul yapar rakibe ciddi diş yarası verir diyorsun bunu köpek dövüşüne dönüştürdüğümüz zaman çatır çatır diş atar anlamına gelir o zaman dövüş devam etmez hemen bitirilir bunu da dönüştürdüğümüz zaman hiçbirşeye yaramazlar kesin yargı bu bendeki en iyisi senin diyeceğinin acayip köpek deler diyeceksin haksızsam da söyle.

Bende aynısını söylüyorum. Kurttan dövüş köpeği olmaz diyorum yani.
Haklısın ilk cümleyi hızlı yazarken yanlış yazmışım. Yara verir ama hep kaybeder diyorum yani.