Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Sormak Istediniz Sorular - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Veteriner Köpek Hastalıkları (https://www.trkangal.com/forum-veteriner-kopek-hastaliklari-147.html)
+--- Konu Başlığı: Sormak Istediniz Sorular (/konu-sormak-istediniz-sorular-16231.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

RE: Sormak Istediniz Sorular - OĞUZBEYİ - 16-10-2016

S.A hayırlı günler benim hayvan maç esnasında sinir krizi geçiriyor bu ister istemez bize sıkıntı çıkarıyor bu konu hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim.. Şimdiden herşey için teşekkür ederim Allah razı olsun İyi günler...

RE: Sormak Istediniz Sorular - emrebozkurt - 24-10-2016

Kopegim 11 aylik 80 kg civari hic istahi yok ve hic kilo almiyo ne yapmam gerekiyo
11 aylik erkek kopegim var 80 kg geliyo istahi cok zayif kilo almiyor

RE: Sormak Istediniz Sorular - zilelialaş - 31-10-2016

dokuz aylık dört enik büyüttüm dişilerde hiçbir eklem bel bozukluğu yok ama erkek yavrular suan 80 82 cm gelirler calsium vitamin hapları ademin vs vs ama günlük koşturuyorum ayaktaki aksaklıklar düzeldi gibi ama eniklerin arka bacak ve bel kısımları zayıf hafif bastırdığımda oturma yapıyo her ikiside bana tam manasıyla yardımcı olunursa çok sevinirim çünkü dokuz aylık bi emek var soğudum herşeyden yetişemiyorum artık tatmin edici bi cvp şimdideden tşklr

RE: Sormak Istediniz Sorular - wearyfeat - 18-11-2016

(31-10-2016, Saat:05:14)zilelialaş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dokuz aylık dört enik büyüttüm dişilerde hiçbir eklem bel bozukluğu yok ama erkek yavrular suan 80 82 cm gelirler calsium vitamin hapları ademin vs vs ama günlük koşturuyorum ayaktaki aksaklıklar düzeldi gibi ama eniklerin arka bacak ve bel kısımları zayıf hafif bastırdığımda oturma yapıyo her ikiside bana tam manasıyla yardımcı olunursa çok sevinirim çünkü dokuz aylık bi emek var soğudum herşeyden yetişemiyorum artık tatmin edici bi cvp şimdideden tşklr

köpekler betonda bağda büyüdülerse bu olur.genetik olarak varsa serbest büyüselerde bu olur.bu hayvanlar koşturulmalı bol bol.zayıf eklemleri çevreleyen kas dokusu güçlenmeli
(24-10-2016, Saat:12:59)emrebozkurt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kopegim 11 aylik 80 kg civari hic istahi yok ve hic kilo almiyo ne yapmam gerekiyo
11 aylik erkek kopegim var 80 kg geliyo istahi cok zayif kilo almiyor

köpek her zaman zayıfsa eğer.genetik olarak yapısı öyledir.tek damar derler eski adamlar.tek damarlar hiç kilo almaz.iştahsızlıktan zayıfladıysa.parazit vur.dektomax 1.5 milim deri altına vur.

RE: Sormak Istediniz Sorular - muammer bozkurt - 28-11-2016

Abi benim köpek ne kadar yediriyorum ama gelişmiyor 18 aylık sence netur ilaç kullana bilirim

RE: Sormak Istediniz Sorular - wearyfeat - 02-12-2016

(28-11-2016, Saat:08:46)muammer bozkurt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi benim köpek ne kadar yediriyorum ama gelişmiyor 18 aylık sence netur ilaç kullana bilirim
ne yediriyorsun ve anne babası nasıl.çokmu zayıf yada boyumu uzamıyor

RE: Sormak Istediniz Sorular - benli - 23-12-2016

Köpeğim 60 günlük çoban köpeği 1 ay önce ivemectin yaptım yarım giram şuan yaklaşık 8 kilo falan hangi ilaç yapmalıyım