Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Sormak Istediniz Sorular - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Veteriner Köpek Hastalıkları (https://www.trkangal.com/forum-veteriner-kopek-hastaliklari-147.html)
+--- Konu Başlığı: Sormak Istediniz Sorular (/konu-sormak-istediniz-sorular-16231.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

RE: Sormak Istediniz Sorular - Bunelagyaw - 16-02-2016

9 aylık kangalım var kızana gelmiş ve sokak köpeğiyle çiftleşti ne yapabilirim yardımcı olur musunuz

RE: Sormak Istediniz Sorular - SARİ42SARİ - 28-02-2016

24 aylık beli kırıklardan bir kopegim var yavaş yavaş ring lere hazırlamaya çalışıyorum yalnız bir sorunum var dün akşam antrenman maçından sonra 15 20 hapsur maya başladı hapşurur ken sol burun deliğinin üzeri sisiyor böyle bir olay başınıza geldimi bilgisi olan varmı yardımcı olabilecek

RE: Sormak Istediniz Sorular - Kötükedişerafettin - 03-03-2016

8 aylik kangal kırması dişi enigim kizana geldi ben cekmek istemedim ama maalesef duvardan atlayan bi sokak köpeği ile ciftlestiler son anda fatkettim ama kitlemis ben yavru almak istemiyorum gebelik önleyici iğne dediler ama ben köpeğime bi zarar verir diye korkuyorum sizce n yapmaliyim tskkrler

RE: Sormak Istediniz Sorular - wearyfeat - 06-03-2016

(28-02-2016, Saat:01:08)SARİ42SARİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 24 aylık beli kırıklardan bir kopegim var yavaş yavaş ring lere hazırlamaya çalışıyorum yalnız bir sorunum var dün akşam antrenman maçından sonra 15 20 hapsur maya başladı hapşurur ken sol burun deliğinin üzeri sisiyor böyle bir olay başınıza geldimi bilgisi olan varmı yardımcı olabilecek

Hammiydi hayvan
(03-03-2016, Saat:02:12)Kötükedişerafettin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 8 aylik kangal kırması dişi enigim kizana geldi ben cekmek istemedim ama maalesef duvardan atlayan bi sokak köpeği ile ciftlestiler son anda fatkettim ama kitlemis ben yavru almak istemiyorum gebelik önleyici iğne dediler ama ben köpeğime bi zarar verir diye korkuyorum sizce n yapmaliyim tskkrler

Zarar vermez ilk seferde sonraki uygulamalarda meme kanseri yapiyor

RE: Sormak Istediniz Sorular - nqizq23 - 20-03-2016

Hải Tặc Tí Hon là một tựa game nhập vai online mang tính thần thoại, giả tưởng và mang phong cách truyện tranh vô cùng hấp dẫn trên màn hình điện thoại cảm ứng Smartphone. Tải Game Hải Tặc Tí Hon tuy mới được Silver Bat cho ra mắt vào cuối nắm 2015 nhưng đã nhanh chóng lan tỏa và làm mê mẩn hàng ngàn Game Thủ từ khắp mọi nơi trên mobile. Nếu bạn là một người yêu thích thể loại thần thoại, truyện tranh,… thì chắc chắn khó mà có thể ngó lơ với trò chơi này. Bạn đã sẵn sàng nhập vai chưa nào?Để có thể tham gia vào trò chơi nhập vai đầy thú vị này thì điều đầu tiên các bạn cần phải làm đó là đăng ký một tài khoản trong trò chơi, sau đó thì các bạn hãy chọn cho mình một nhân vật để hóa thân và bắt đầu tham gia vào thế giới biển đảo huyền ảo đầy kỳ diệu.

RE: Sormak Istediniz Sorular - ümit manap - 25-03-2016

Bende 5 - 6 aylık kangal var ama ön ve arka ayakları egri diğer kardeslerine baktıgım zaman da küçük NE yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz

RE: Sormak Istediniz Sorular - EreNKrtbL - 03-04-2016

S.a 17 aylık disi malaklim var daha hic kızan olmadı kızan olmasi icin igne felan varsa isimlerini yazarsaniz sevinirim