Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Panter - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Yetişkin Köpekler (https://www.trkangal.com/forum-yetiskin-kopekler-74.html)
+--- Konu Başlığı: Panter (/konu-panter-1621.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

RE: Panter - VOLKADOV - 06-03-2011

(06-03-2011, Saat:01:53)tomarcı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-03-2011, Saat:01:41)VOLKADOV Adlı Kullanıcıdan Alıntı: en büyük favorin zalim panterin sesinide duyduk panter filan boş Wink meydan soyu degil.

GARDAŞ SAVAŞ BEY ENAZINDAN MEYDANA İNİP İSMİYLE CİSMİYLE KİMLİĞİYLE ORTADA MEYDANDA DURUYOR. VE ELİNDE OLAN KUMAŞI SERGİLEMEYE ÇALIŞIYOR. İYİ KÖTÜ VEYA ORTA ENAZINDAN KENDİNİDE KÖPEKLERİNİDE TANIYORUZ. ACABA SİZ GERÇEKTEN VARMISINIZ BU ALEMDE. YOKSA BİZİM GİBİ İÇİNDE KÖPEK SEVGİSİ OLUPTA KENARDAN İT BEĞENMEYENLERDENMİSİNİZ.
köpekleri seviyorum ama panter soyunu begenmiyorum buda itirazı olan varmı ?

RE: Panter - PANTER KANGAL - 06-03-2011

Bir elma için bu kadar taş attın.Sen artık bir Panter eniği hak ettin. yazın gel misafirimiz ol eniğini al git.Gelemem dersen adres verirsin gönderirim. Smile

RE: Panter - PANTER KANGAL - 18-03-2011

GERÇEK EFSANE SENSİN PANTERİM.
SENİN İÇİN ÖZEL BİR SAYFA YOK NE YAZIK Kİ,
EN KISA ZAMANDA SİTE YETKİLİLERİYLE SANA ÖZEL BİR SAYFA İÇİN KONUŞACAĞIM.
SENİ ANLATAMADIM BU ALEME.AMA SEN RAHAT UYU TORUNLARIN ANLATACAK PANTER SOYU NE DEMEKMİŞ CÜMLE ALEME GÖSTERECEKLER.

RE: Panter - gurah23 - 21-03-2011

malatyalı bozu bozacak bir panter varsa, tr şampiyonu olacak panterde çıkar onlardan. ben bu asil köpeklerin meydanlara çıkmasını istemiyorum çünkü bunların görevi kurt yıkmak, bunuda en iyisinden yapacaklarına eminim.
bu cihanda yenilgisizlik varmıdır arkadaşlar adamlar yıllarca kangal soyunu kaybetmemek için çaba sarfetmişler bizimde onlara sadece destek olmamız lazım. panterler kadar sevimli bi ırk daha görmüyorum ben türkiyede. çok asil köpekler.

RE: Panter - PANTER KANGAL - 23-03-2011

(21-03-2011, Saat:08:42)gurah23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: malatyalı bozu bozacak bir panter varsa, tr şampiyonu olacak panterde çıkar onlardan. ben bu asil köpeklerin meydanlara çıkmasını istemiyorum çünkü bunların görevi kurt yıkmak, bunuda en iyisinden yapacaklarına eminim.
bu cihanda yenilgisizlik varmıdır arkadaşlar adamlar yıllarca kangal soyunu kaybetmemek için çaba sarfetmişler bizimde onlara sadece destek olmamız lazım. panterler kadar sevimli bi ırk daha görmüyorum ben türkiyede. çok asil köpekler.

Gardaş ağzına sağlık sağol varol.Nihayet kitabın ortasından konuşan,anlatmaya çalıştıklarımızı gerçek manada anlamış ve yiğidin hakkını yemeden yiğide veren bir insan olarak iki cümleyi bizden esirgemeden yazan biri çıktı.O'da sizsiniz değerli gardaşım. Allah yolunu açık etsin ve gönlüne göre versin gardaşım.
selamlar,sevgiler.

RE: Panter - wearyfeat - 24-03-2011

(21-03-2011, Saat:08:42)gurah23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben bu asil köpeklerin meydanlara çıkmasını istemiyorum çünkü bunların görevi kurt yıkmak, bunuda en iyisinden yapacaklarına eminim.

hay yaşa kardeşim.dediğin gibi bu hayvanları meydanlarda görmek istemeyen biride benim.bunların görevi dediğin gibi kurt yıkmak ,soylarını en iyi şekilde temsil etmek.

RE: Panter - KOÇOĞLU - 25-03-2011

savaş beye sonsuz teşekkürler böyle safkan bi soyu koruduğu için her ne kadar boğuş için çok iyi olmasalarda asaletli duruşları eminimki sürüde çok başarıdırlar ve sevimlilikleri herşeye değiyor aslında savaş beye birazda kızzıyorum meydana indirdiği için bu soyu Sad