Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Panter - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Yetişkin Köpekler (https://www.trkangal.com/forum-yetiskin-kopekler-74.html)
+--- Konu Başlığı: Panter (/konu-panter-1621.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

RE: Panter - nevzat inceöz - 02-02-2011

insanların panterlerle sıkıntısı olabilir birde gerçek hayatta gerçek vardır bu köpeklerin sizin kapınızda 130 yıldır olmasıo ahkam kesen insanlarrın acaba böyle bir sansları olmuşudur acaba ben iyi biliyorum bir ite para verip o iti alıp daha sonrada boguşturmaya çıkarıp boguşda yenilen iti daha sonrada sokaga bırakan insanlara ne demeli sözde bu insanlar köpeksever herkesden meraklı yazık degilmi o sokaga salıverilen hayvanlara ben biliyorumki siz o hayvan kurt yıksada yıkmasada boguşsada boguşmasada kapınızdan salmassınız salsaydınız şimdi bu panterler olmazdı kapınızda allah daha nice panterler yetiştitmeye ben panterleri çok seviyorum ben bir kçpek alacagım zaman göhsündeki madalyona bakarım eger madalyon varsa birazda siyahlık varsa hemen alırım herkese kolay gelsin
insanların panterlerle sıkıntısı olabilir birde gerçek hayatta gerçek vardır bu köpeklerin sizin kapınızda 130 yıldır olmasıo ahkam kesen insanlarrın acaba böyle bir sansları olmuşudur acaba ben iyi biliyorum bir ite para verip o iti alıp daha sonrada boguşturmaya çıkarıp boguşda yenilen iti daha sonrada sokaga bırakan insanlara ne demeli sözde bu insanlar köpeksever herkesden meraklı yazık degilmi o sokaga salıverilen hayvanlara ben biliyorumki siz o hayvan kurt yıksada yıkmasada boguşsada boguşmasada kapınızdan salmassınız salsaydınız şimdi bu panterler olmazdı kapınızda allah daha nice panterler yetiştitmeye ben panterleri çok seviyorum ben bir köpek alacagım zaman göhsündeki madalyona bakarım eger madalyon varsa birazda siyahlık varsa hemen alırım herkese kolay gelsin

RE: Panter - PANTER KANGAL - 04-02-2011

(02-02-2011, Saat:12:13)nevzat inceöz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: insanların panterlerle sıkıntısı olabilir birde gerçek hayatta gerçek vardır bu köpeklerin sizin kapınızda 130 yıldır olmasıo ahkam kesen insanlarrın acaba böyle bir sansları olmuşudur acaba ben iyi biliyorum bir ite para verip o iti alıp daha sonrada boguşturmaya çıkarıp boguşda yenilen iti daha sonrada sokaga bırakan insanlara ne demeli sözde bu insanlar köpeksever herkesden meraklı yazık degilmi o sokaga salıverilen hayvanlara ben biliyorumki siz o hayvan kurt yıksada yıkmasada boguşsada boguşmasada kapınızdan salmassınız salsaydınız şimdi bu panterler olmazdı kapınızda allah daha nice panterler yetiştitmeye ben panterleri çok seviyorum ben bir kçpek alacagım zaman göhsündeki madalyona bakarım eger madalyon varsa birazda siyahlık varsa hemen alırım herkese kolay gelsin
insanların panterlerle sıkıntısı olabilir birde gerçek hayatta gerçek vardır bu köpeklerin sizin kapınızda 130 yıldır olmasıo ahkam kesen insanlarrın acaba böyle bir sansları olmuşudur acaba ben iyi biliyorum bir ite para verip o iti alıp daha sonrada boguşturmaya çıkarıp boguşda yenilen iti daha sonrada sokaga bırakan insanlara ne demeli sözde bu insanlar köpeksever herkesden meraklı yazık degilmi o sokaga salıverilen hayvanlara ben biliyorumki siz o hayvan kurt yıksada yıkmasada boguşsada boguşmasada kapınızdan salmassınız salsaydınız şimdi bu panterler olmazdı kapınızda allah daha nice panterler yetiştitmeye ben panterleri çok seviyorum ben bir köpek alacagım zaman göhsündeki madalyona bakarım eger madalyon varsa birazda siyahlık varsa hemen alırım herkese kolay gelsin

Gardaş merhaba,aklı başında,içten ve samimi bir yorum yaptığınız için size çok teşekkür ederim.Birinin bizi anladığını gördüğümüz anda duyduğumuz mutluluğu tarif edemem.Sağol ağzına sağlık.

RE: Panter - ttsade - 07-02-2011

Maşallah Efsaneye .Gerçek Panter Böyle Olmalı Harika.

RE: Panter - PANTER KANGAL - 08-02-2011

(07-02-2011, Saat:03:19)ttsade Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşallah Efsaneye .Gerçek Panter Böyle Olmalı Harika.

Evet gardaş GERÇEK PANTER O.
O'nu unutmak mümkün değil.
Genç Panter MOHİKAN ve henüz enik olan DELİ PANTER tipleri ve hareketleriyle bu PANTERE çok benziyorlar.İnşallah yetişkin hale geldiklerinde Dedeleri olan bu PANTER'in yerini dolduracaklar.

RE: Panter - DRAGON35 - 11-02-2011

EVET ARKADAŞLAR GERÇEK PANTER O İDİ.İNŞALLAH ENİKLERDEN HİÇ OLMAZSA BİRİ ONUN GİBİ OLSUN.

RE: Panter - %reis% - 11-02-2011

çok güzel köpek maşallah

RE: Panter - PANTER KANGAL - 13-02-2011

Onun yokluğunu hep hissettik.Hasret bitiyor.Az kaldı.Deli Panter yetiştiği an hasret bitecek.dedesini en iyi şekilde temsil edeceğinden hiç şüphem yok artık.Hafta sonu köydeydim,yoğun olarak Deli Panteri takip ettim.Her geçen gün dedesinin karakterine bürünüyor.Belkide dahada iyi olacak. Bekleyip göreceğiz.