Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Panter - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Yetişkin Köpekler (https://www.trkangal.com/forum-yetiskin-kopekler-74.html)
+--- Konu Başlığı: Panter (/konu-panter-1621.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

RE: Panter - PANTER KANGAL - 24-01-2011

(22-01-2011, Saat:12:13)VOLKADOV Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şarjör kapısınında bogulmadı Hectoruda pert etti hector sakat kalacaktı zor kurtardılar. tabancada olsa boruda olsa zamanında kapınızdaki en iyi köpegi öldürüyordu..

GERİSİ YALAN Wink

Vaaay Volkadov kuyuya taş atıp kaybolmuştun.Çıktın piyasaya. Volkadov önce kendini tanıt,kendini tanıtmaktan korkma.Sen önce bir köpek yetiştir,meydana çık,başkasının itiyle övünme.Böyle yapana ne dendiğini iyi bilirsin.Uzatmaya gerek yok,senin kim olduğun önemli değilde ne olduğun belli;panter hasetleri derneğinin bir üyesi. Smile Smile Smile
(22-01-2011, Saat:01:18)TVPT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SAVAS BEY,

MESLEGIM GEREGI DAHA FAZLASINI YAZMIYORUM, SIZCE MAHSURU VARMI? ADIMI BILMENIZ SIZE YETERLI GELMIYORSA BUYURUN MISAFIRIM OLUN DAHA DETAYLI SEKILDE KIM OLDUGUM, NE YAPTIGIM KONUSUNDA HOS BIR SOHBET EDERIZ. KOPEKLERINIZI BOGDURMAK GIBI BIR *** VE DAVRANIS ICERISINDEDE OLMAM, MERAK ETMEYINIZ. SUKUR ETMEK IYIDIR...

VOLKADOV NICK'LI KISIYI TANIMIYORUM, YAZDIKLARININ TAMAMI KENDISININ SORUMLULUGUNDADIR.

SAVAS BEY SIZDEN RICAM, CUMLELERINIZI KISA VE ANLASILIR YAZMANIZ. CUMLENIZI OKUYUP SONUNA GELDIGIMDE BASINDAKI ANLAMININ COK DISINDA OLUYORUM. BELKIDE BENIM ZAAFIMDIR. BASIT BIR INSANIM BEN, SIRADANIM... O YUZDEN DAHA ANLASILIR CUMLELER KULLANMANIZI RICA EDECEGIM. SU ANDA ERGENEKON DAVASI SANIKLARINDAN OLAN AVUKATIM YUSUF ERIKEL'DE BU TARZ KONUSUP BENI BUNALTIRDI ve BENDE ONA "ALLAH SENI BILDIGI GIBI YAPSIN" DERDIM... SIMDI VICDAN AZABI ICERISINDEYIM Wink BELKIDE AVUKATLARIN ORTAK OZELLIGIDIR, BOYLE KONUSUR GIBI YAZMAK...

BEN YAZILARIMI SIZE BIR TURLU GELMESI ICIN YAZMIYORUM. ISTANBULLU CAPAR'IDA OLMEK UZEREYKEN ALDIM. SU AN COK MUTLU ve SAGLIKLI. SARJOR EMEKLI OLMUSTUR, SAG ARKA AYGINDA LIF ARIZASI VARDIR, BULUNDUGU YERDE KOPEK SAYISI FAZLA OLDUGUNDAN, IHTIYAC DUYDUGU KADAR COK SEVGI-ILGI GOREMEMEKTEDIR. SARJOR'UN SON SAHIBIYIM. BU GUNE KADAR KOPEK SATMADIGIM ICIN ONUDA KAPIMDAN CIKARTMAYACAGIM. ESPRI; KARSISINDAKI INSANIN VEYA HERHANGI BIR SEYIN ALAY KONUSU EDILEREK YAPILMASI AYIP OLAN BIR SEYDIR. BEN SIZIN KOPEKLERINIZE "KEDI" DIYORMUYUM? NASIL YAZI YAZACAGIMIDA INANIN SIZDEN TAVSIYE ALARAK OGRENMEK DURUMUNDA DEGILIM. SARJORUN DOVUS GORUNTULERI SIZINLE OLAN MUHATABIYETIMIZDEN COK ONCEDEN BERI BENDE VAR.YANI SIZIN BENIM YAZMAMI ISTEDIGINIZ TARZDA BIR YAZIYI MANTIK OLARAKTA YAZMAM/YAZAMAM. GERCEKLER DUYMAK ISTEDIKLERINIZ GIBI OLMADIGI ZAMAN CAN ACITICIDIR. SANIRIM BENIM YAZIMDA OYLE OLMUS. SAMIMIYET KONUSUNA GELINCE, BENI TANIYAN HERKES BILIR ICIMDE HIC BIR SEY TUTMAM, SONDA SOYLEYECEGIMI BASTAN SOYLER LAFI DOLANDIRMAM, KIVIRMAM... BUNDAN DAHA BUYUK SAMIMIYETMI OLUR?

BU ARADA TURKCEYI IYI KONUSSAMDA INANIN TURK DEGILIM, TURKIYE DOGUMLU DEGILIM, TURK ORF ve ADETLERI ILE BUYUTULMEDIM. MUSLUMANIM VE ARALARINDA YASAMAKTAN MUTLULUK DUYDUGUM TURK KARDESLERIM ILE AYNI YOLA BAS KOYMUS BIR KARDESINIZIM. AMA MISAFIRPERVERLIK KONUSUNDA BU RITUELLERI COK DERIN YASAYAN BIR MILLETIN COCUGUYUM BEN. FAZLA LAFA GEREK YOK, SIZ GELENE KADAR ISRARCI OLACAGIZ, GELINCEDE BERABER GORECEGIZ. GORUNTUNUN KAYBOLMAYACAGINA EMIN OLUNUZ. YINE SOZ VERIYORUM, KAYBOLURSA 30 DAKIKA UZAKLIKTA BIR YENISI, ONDAN 2 SAAT UZAKLIKTADA ORIJINAL GORUNTULERI VAR. MERAK ETMEYIN, REEL BIR INSAN OLDUGUMDAN DOKUMANLARIMDA REELDIR.

YUZE KONUSMAK KADAR IYISI YOKTUR. BU YAZINIZDAN 10 GUN KADAR ONCE BASKA BIR TOPIK'TE "YUZE KONUSMA" KONUSUNDA HERKESE ACIK BIR DAVETIM OLMUSTUR. YAZIMIN KOPYASINI OZELINIZDEN SIZE GONDERECEGIM. UMARIM SIKILMADAN OKURSUNUZ.

JR. KARO MACINDA KOPEGINIZ HAVLAMIS - AZAR VERMIS VE MACI BASTAN KAYBETMISTIR. BU KURALI KOYAN, UYGULAYAN VE BOYLE OLMASINI ARZULAYAN BEN DEGILIM. KONULMUS, UYGULANIYOR ve SONUNDA BIR KAYBEDEN OLUYOR. SIZI NAMUSUMLA TEMIN EDERIMKI KOPEKLERINIZ ILE ALAKALI BIR ART NIYETIM INANIN YOK. ASLI GOREVLERINDEDE COK BASARILI OLDUKLARINI, OLABILECEKLERINI DEFALARCA YAZMAMA RAGMEN SIZDE BENI ANLAMAMAKTA ISRAR EDIYORSUNUZ.

BUNDAN SONRA YAZDIKLARINIZ BILGILENDIRICI VE BILGI DAGARCIGIMDA MUTLAKA YERINI ALACAK ANCAK KONUMUZUN COK DISINDA. FAKAT YINE BU SITEDE COK DUZEYLI VE BILIMSEL OLARAK SURDURULEN BIR TARTISMANIN TAM ORTASINA UYACAK BIR ACIKLAMA, SIZI ORAYA DAVET EDIYORUM. LINK'IDE BURADAN VERIYORUM. PISMAN OLMAYACAKSINIZ. TARTISMALARI BASTAN SONA OKUYUNUZ, ONDAN SONRA SIZDE MUTLAKA KATILACAKSINIZ. SANIRIM 5. SAYFADAN SONRA IS COK CIDDI VE DUZEYLI BIR TARTISMAYA GIRDI. ZATEN SIZE OZELDEN GONDERECEGIMI YAZDIGIM MESAJIMDA 5.SAYFADA MEVCUT.

http://www.trkangal.com/safkangallarin-efsanesi-dinazor-t-8270.html

BU ARADA SIVAS'TA ORTAK TANIDIGIMIZ BIR KARDESIMIZI ZIYARETE GELECEGIM, KENDISINDE 2 KOPEGIM VAR, TRANSFERINI GERCEKLESTIRECEGIM. O ZAMAN MUTLAKA SIZEDE MISAFIR OLACAGIM. BIR CAYLADA KURTULAMAZSINIZ Smile

SAGLICAKLA KALINIZ...

Her ne kadar bazı noktalar tüm yazışmalarımıza rağmen gölgede kalmış ve açıklığa kavuşmamış ama hiç önemli değil.Bu son yazınız bana daha samimi geldi.Teşekkür ediyorum. Sivasa gelme ihtimalinize inanın çok sevindim.Sizi misafir etmekten onur duyarım.Siz istesenizde bir çayla falan kurtulamazsınız. selamlar.

RE: Panter - fakir - 25-01-2011

Maçla ilgili görüntüleri açıklamak TVPT ye düşmez, doğrudur. Burda görev akn 'ındır. Bir şeyle itham edip soru işaretleri oluşturduktan sonra çekilmek yakışık almaz. Gerçi içersinde akn ın yer aldığı ve müspet sonuçlanan bir olayı daha görmedim. akn 'ın tazıları dışında işe yarar bir işe imza attığını görmedim. Benim anlamadığım Savaş Beyin, akn Tülübaş gibi bir adamla nasıl olupda bir çuvala girdiğidir. akn , dün yediği içtiği ayrı gittiği adamlara bu gün neler dediğini Talaz konusunda gördük. akn senin 1-2 yılı aşan bir dostluğun, sırtını rahatça yaslayabileceğin bir arkadaşın olmayacak mı?
akn , nickime istinaden akıldan fakirsin gibi basit cevaplar yazacağını tahmin ediyorum. Onları İlkokul çocukları bile yapmaz.

RE: Panter - VOLKADOV - 27-01-2011

panter soyunun kurt yıktıgınada inanmıyorum. Panter ve hectoru Şarjör üst üste bogacaktı ki köpekleriniz rezil olur diye 2sini aynı köpege atmadılar atmadılar...

dagların zirvesine çıkardıgın aşilide gördük ( minik bir köpek karşısında ) Wink

RE: Panter - PANTER KANGAL - 27-01-2011

Volkadov sen önce adını soyadını yazda kimsin nesin bir görelim.Sonra panterlerle olan sancın nedir onu söyle onuda bir öğrenelim.Böyle abuk subuk yazılarla benim canımı sıkacağını sanıyorsan aldanıyorsun.Sen ancak kendi kendini eğlendirirsin.Ama benim köpeklerim benim için adamım diye dolaşan bir çoğundan daha kıymetlidir.Bu yüzden benim köpeklerim hakkında sallama yazılar yazmayı bırak.Git,kendi işine bak.Köpeğin varsa çık onu anlat.Sana ne benim köpeğimden,,,

RE: Panter - PANTER KANGAL - 29-01-2011

Ey gidi BABA PANTER keşke şimdi hayatta olsanda şu ağzı olupta sana konuşanlara sen cevap versen.Neyse ZALIM PANTER senin adına yakında konuşacak.bakalım o zaman ne çamur atacaklar acaba.

RE: Panter - nevzat inceöz - 01-02-2011

kurt yıkmadıda kurt yıkdı diye söyleyenler yalanmı söylüyorlar biraz insaf edelim insanların yetiştirdigi hayvanlarla alay etmeyelim insanların emeklerine birazsaygılı olalımyener yenilir ayrı konu her köpek boguşacak diye bir kural yok eskiden davara giden kurt yıkan köpek çok takdir edilirdi şimdi ise boguşan köpek ragbet görüyor hekese saygılar

RE: Panter - PANTER KANGAL - 01-02-2011

(01-02-2011, Saat:08:27)nevzat inceöz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kurt yıkmadıda kurt yıkdı diye söyleyenler yalanmı söylüyorlar biraz insaf edelim insanların yetiştirdigi hayvanlarla alay etmeyelim insanların emeklerine birazsaygılı olalımyener yenilir ayrı konu her köpek boguşacak diye bir kural yok eskiden davara giden kurt yıkan köpek çok takdir edilirdi şimdi ise boguşan köpek ragbet görüyor hekese saygılar

Nevzat bey bazı insanların ne yazık ki ya panterlerle bir sıkıntısı var yada kendileriyle.Ben ne kadar anlatsam izah etsem fayda etmiyor.O insanlar anlamamakta yada anlasada inadına yanlış ifadeler kullanmaya devam ediyorlar.Yapacak birşey yok. Ama o arkadaşlar iyi bilsinlerki ben onlarıda seviyorum.Ne yapalım onlarıda öyle kabul etmek gerek.selamlar.