Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Türkiyedeki Köpek Hırsızları ? - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Genel Konular (https://www.trkangal.com/forum-genel-konular-17.html)
+---- Forum: Şikayet Bölümü (https://www.trkangal.com/forum-sikayet-bolumu-146.html)
+---- Konu Başlığı: Türkiyedeki Köpek Hırsızları ? (/konu-turkiyedeki-kopek-hirsizlari-14794.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: Türkiyedeki Köpek Hırsızları ? - aslanbadi - 11-01-2013

(03-11-2012, Saat:04:26)dogulu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: erzurumda ıkamet eden bu sıtede hayta25 nıckıyle kayıtlı olan. kopek hırsızıdır bu ve bunun gıbı kısılerı barındırmayalım aramızda sıte yonetımın dıkkatıne

senkimsinki arkadaşım böyle milleti karalıyon şerefsizlik yapma düzgün gir siteye gerçek hırsız sizsiniz ümmi kardeş açıklamış sizi üç beş gündür siteye üye olmuşsun hemen yavşamıssın terbiyesizlik yapıpta insanın asabını bozmayın eyer bu söylediklerin gerçekse kendini tanıt yaz ismini telefonunu milletteinansın erzurumda bu işe gönül veren birkaç kişi var sayılı onlarda sayanizde kalmayacak sizin gibi şerefsiz arkadaşlarımız yüzünden belki sendaha iyi tanıyon ümmi kardeşi belki yardımı bile dokunmuştur nankörlük edipte karalaman hiç yakışmıyo mnr beydende rica böyle arkadaşlarımızı karalayanların ismini telefonunu alıp hırsız dediyi kişiye ulaştırmalı veya msn adreslerini ulaştırmalı eyer bu hırsızsa zaten onu arayamaz yüzü olmaz eyer deyilse oda haklıki agzına geleni söylemeli böyle şerefsizlere en azından bilmeli kimdost kim böyle düşman diye

(11-01-2013, Saat:07:28)Avşaroğlu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: peki erzurumun 1 numaralı hırsızı kim özellikle horasan bölgesinin

ayna gil derdiler erzurumda ikamet ediyodular benim bildiyim birde sanayi mahallesinin poşaları var bu ayna gil şimdi cezaevindelermiş millet rahat köpek besliyo çıktılarmı ne olur bilmem adamlar bi keresinde bi arkadaşımızı gasp edip köpeyini elinden aldılar polis bile alamadı ben şahitim bu olaya sonunda para verip kendi köpeyini aldı çocuk bunlardan
avşaroğlu yanlış anlamada köpeyinmi kayboldu senin işte gelecen ümmi dediyimiz arkadaşın yanına nerede kayboldugunu söyleyecen inan oturdugunuz yerde köpek ayagınıza gelir deyil horasan agrı karsa bile gitse geri getirtir inan buna ben şahitoldum benim köpek aşkalede kayboldu geldim söyledim vallahi üçbeş kişiyi aradı aşkalden yarım saatte köpek aşkalden çıktıki benim bekçim satmış meyerse köpeyi inan ben 1 ayaradım polisle falan o yarımsaatte çıkardı çevresi geniştir seveni çok gerçekten

RE: Türkiyedeki Köpek Hırsızları ? - delidolu - 12-01-2013

kim köpek çalarsa onun arkasına yüzde yüz deymiştir
köpek çalanların yanında küfür ediyorum oda benimle birlikde ediyor bu insanlarda ar namus tertemiz

RE: Türkiyedeki Köpek Hırsızları ? - tatar ramazan - 12-01-2013

köpegi calan insallar bakıyorum bir de köpege eger kendini rahat birşekilde tutduruyorsa zaten o hayvanı beslemeye degmez ama farklık teknikde tutuluyorsa diycek birşey dilerim böyle olaylar olmaz mekanımıza kim gelirse gelsin önce düşünmek lazım bu yüzden insanlarıda yalan yanış konuşmamak gerek zaten şerefsizligi yapıyorsa devlete birşey yapmıyorsa ya tutdumu canını alcan yada iyi takip edip o insanları calmaya yönlendiren lere ceza vercen mümkünse

RE: Türkiyedeki Köpek Hırsızları ? - romasenco - 24-01-2013

hayta25 altta teşekür ederek dalga mı geçiyon üstüne cevap hakkın doğdu kullan not:tarafları tanımıyorum

RE: Türkiyedeki Köpek Hırsızları ? - hayta_25 - 03-02-2013

kim kimin köpeyini çalarsa a..... bac..... tüm tr kangal ekibi s........ ben ne diyem babacan bunlara iftira olmuştan ileridir ben kendimi tanıttım birde o kendini tanıtsın bakalım eyer namusu şerefi varsa sanmıyorum arkadaşlar bu namussuz galiba olmasa çıkar der ben bu kişiyim diye
(24-01-2013, Saat:11:19)romasenco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayta25 altta teşekür ederek dalga mı geçiyon üstüne cevap hakkın doğdu kullan not:tarafları tanımıyorum
herkes herkese iftira atabilir burdan arkadaşım klavye kabadayılığı falan yapabilir ama bir insan neyse odur senin köpeyin çalınsa kim oldugunu falan yazmazmısın köpeyini çalanın ismini yazmazmısın tabiki yazarsın ama böyle o nikli hırsızdır bu nickli hırsızdırla olmaz bunlar kimin kime karnı ağırsa yeni bi nick çıkarsın diyer arkadaşı hırsız yazsın iyi oldumu yok bunlara milletin deyil modetörün el atması lazım böyle şerefsizlere burda yer vermemek lazım deyilmi yanlışmıyım sizce sırf bu yüzden siteye bile girmiyorum vallahi

RE: Türkiyedeki Köpek Hırsızları ? - karacadağlı - 11-02-2013

EVET BU SİNAN DENEN ARKADAŞ BENM BİLADERİDE DOLANDIRMIŞ ELİNDEN YAVRU BİRKAÇ TANEDE KUŞ ALMIŞ İÇİ ÇIKAN BİR DİŞİ İLE BİR KAÇ PAÇOZ KUŞ GÖNDERMİŞ AMA DERS OLDU BİZMKİNE BAŞKALARI KANMAZ İNŞALLAH

RE: Türkiyedeki Köpek Hırsızları ? - sarıkamış3636 - 13-02-2013

sivaslı ASLEN AMA YURT DIŞINDA OTORUYO benden köpek istedi ve 2 köpek dişili erkekli gönderdim FOCESİNE RESİMLERİNİDE GÖNDERDİM YAŞI 40_45 VAR sattım resimlerinide gönderdim 1 ay foceden konuştuk ve telefonlada konuştuk köpekleri gönderdim ve sonra telefonlarına bakmadı sonra arkadaşlar sayesinde ulaştım beyenmemmiş dedi köpeklerimi sonra göndericem dedi 5 veya 6 ay oldu bana göndericek hele göndericek o köpek hırsızına dikkat edin =(SONER ÖZDİL _) DOLANDIRICININ TEKİ İBİNE