Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Belçikali Tatar - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Yetişkin Köpekler (https://www.trkangal.com/forum-yetiskin-kopekler-74.html)
+--- Konu Başlığı: Belçikali Tatar (/konu-belcikali-tatar-1433.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: Belçikali Tatar - HOLLANDALI HAYDUT - 23-12-2009

kardesim bizim kimseye birsey soyledimiz yok bu kadar yazi yazmanada gerk yok bizim izah etmek istedimizi ya siz anlamiyonuz ya ben anlatamiyom kopek besleyenler iki guruba ayrilir birileri kopegi kopek diye besler sever birileride bogusturarak sevk alirsever beslerler bunu iyi ayirman lazim ikinciye gelisek benim yazdimi heralde sen net anlayamadin boyle maclarimiz cok iptal oldu bazi adamlar kopek atalim derler bizi arrlar atilim deriz mac gunu gelir catar ya pazar gunu ya isi cikar ya dugune gider olur ya cocugu hasta olur yani kisaca boyyle mahanalar rest cekerler kopegiyle sonunda civzidirlar benim lafim kisaca bole insanlara ben kopegime guvendigim icin kopek atmak isteyenlere lafim yani senin yazdigin yaziyi bagdastirak yazdim lay loylom diye atlim derler atmazlar ondan sonra kopeklerini avrupada birinci ederler kopek bogusunu seven insanlara ben kopegime guveniyom alyina rest diye yazdim ama kopegini bogusturmayan insanlara benim lafim yok saygida duyarim atmak zorunda deyil. biz birilerine su gun geliyoz dediysek herzaman sozumuzun arkasinda ndurmusuzdur bizde karsi taraftan bunu bekleriz . ben bunu ima etmeye calistim bilmem anlata bildimmi yani senlik bir olay yok kardes senin yazina bagdaslistirdim soyle itim var boyle itim var karsisina it cikakaramaz diyenler cok burda benim lafim oyle yazanlara anlata bildimmi guzel kardesim arti bunu yazan fahri abi deyil o yaziyi yazan benim ali
fahri abide benim sevdigigim arkadsdir kopek konusun da beraberiz devamli maclara beraber gideriz kopekle ilgili butun konulara beraber kara verriz ayriyettende benim komsudur o birseyler yazmammi isterse yazinin sonuda ismini saten kendi yazdirir.

RE: Belçikali Tatar - Balak - 23-12-2009

kako001 arkadas

bak simdik bazi dediklerini katiliyorum ama bazilarina katilmiyorum

simdik soyle birsey vardir burasi meydancilarin bulusdugu yerdir yani bogus hastasi olan ve kopeklerine deyer veren arkadaslar

evet dogrudur avurpada oten ve cok konusan kisiler vardir hava ve bol keseden atanlarda vardir dogru o kisiler kendini bilirler ve kangal camiaside bilir bu kislileri

iti olmayanda ve saglam olmayanda kafa tutar simdik soyle birsey vardir bazi kisiler kendini kanitlamasi icin dolayli yolardan dener boyle meydan okur
bazilarida kendi aralarinda mac alirlar yaparlar

simdik soyele birsey kardesim tyson olsun veya baska bir kopek hic kimse baskasinin iti ile reklam veya rest olsun mac olsun alamaz ve yapamaz sahbinden izin veya destur almadan
simdik doga kardesim bazi seyleri anlatmaya calsidi ama tahminim bazi seyleri tam yerine ulasdiramadi
simdik gelelim avurpadaki kopeklere avurpada kangal camiasi bir birini tanir ve herkesin ne oldugunu ve kimde ne tur kaliteli kopek var unuda bilirler

bazi kisiler yeni gelir veya bir it alir ve kendini direk divan tahtinda sanar ve yer ister iste burda baslar yanlisliklar

avurpada nice kisiler yillarini vermisler kopek beslemekle yaz kis demeden hatda oyle arkadaslarimiz varki 5 ,10 it birden beslerler buna zaman,guc ,sabir ve matiyat lazimdir

simdik kako kardes dediyim gibi bazi konularda sana katiliyorum. ve okuya bildiyim kadar ne kimseye nede birine meydan okumusundur sadece dusuncelerini ortaya koymusundur yanliz bunu yapdiginda bunu kime veya kimlere yazdiginida yazarsan sevinirim ve verdiyin mesajlarda yerini bulur deyilmi ozaman

Vedat Araz

ben kopeyime guveniyom guvenende varsa atmak isteyende varsa atalim selladin kardesimizide bu konuda atmak isteyen varsa sende oralarda bize mac al dedik oda bizim icin sagdan soldan mac ayarliyor . ama kopek yener yenilir sonunda dosluk kazanir. millet kopegini goklere cikaranlar yikar yakar kirar diyenlere bizde hodri meydan diyoz agizda olmasin diyoz . bundan dogal birsey yok . el yumrunu yemeyen kendi yumrunu balyoz sanarmis atlarimiz bile bosa soylememis bu lafi. yanlis anlasilacak birseyde yok gayet net yazmaya calistim.

RE: Belçikali Tatar - S H E R H A N - 23-12-2009

Birilerin gazina gelip, cahillik edip yilmis, yaslanmis Tekila'yi 2.5 yasindaki bir köpege saldim ve malesef tecrubesine guvendim ama istedigimi göremedim,
çok asiri zoruma gitti bu olay, Tekilanin ogluna (tyson) sahip olan Fahri abiye rica ettim o köpege Tyson'u atmamizi, sagolsun varolsun hiç tereddut etmeden 'sen tarih, saat, yer ayarla biz icabina bakariz dedi' ve 2 hafta önce Tekilanin bogamadigi köpegi oglu Taysin 45 saniye olmadan köpegi ilk önce camiz gibi bagirtti, sonra dis attirdi, ardindanda kaçirdi,, Burdan tekrar Fahri abiye tesekkur ederim,, (camiz gibi bagirtti usulunu kullanmamin sebebi sudur: egerki bogdugumuz köpegin sahibi insan olsaydi Tyson galip geldi derdim sadece, ama egerki bogdugumuz köpegin sahibi yok insan degilse bu usulu kullanirim),

Sunu diyebilirimki Fahri abi olsun, Ali abi olsun hiç birzaman birilerinin kapisana kadar gitmekten çekinmediler ve hep gitmislerdir, ister yenilsinler ister yensinler önemli olan onlarin köpeklerine olan güvenleri ve her maçin ardinda kalan dostluktur,,

kako 001 vedat arkadasimizin yazdigi gibi birseyi birine yazmak istiyosan okisiye yaz yada ara yada yazacan kisi kimise isminede yazarsan bu karisikli olmaz birde orda doga arkadasimiz fahri abinin garajin geldim demis kopekleri gordum demis sen orda bile daha sanki bizle dalga gecer gibi bende dokturum demissin haa haa demissin doktur deyil hakimde olsan bankacida olsan beni ilgilendirmez doga arkadasimiz bizi karistirmis heralde o gara arkadaslarin yeriydi biz oraya toplanirdik bir zamanlar .bizelr fabrika iscisiyiz vede fabrika iscisi olmaktanda gururluyuz hic bir zamanda mevkimizle hava da atmayiz. bu konuyuda burda biterilim .

RE: Belçikali Tatar - Balak - 23-12-2009

Doga kardesim nasilsin
o gun sende burda gormek isterdim bizim laz ali ile ama insallah bidakine gelirsin senin su pehlivani da getirirsin bakarsin bizimki anlasirlar deyilmi yani
durumu nasil simdik duzelme varmi biraz gorduyumde baya uzulmdum guzel tatli bir it

RE: Belçikali Tatar - S H E R H A N - 23-12-2009

(23-12-2009, Saat:05:07)zalo2007 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaslar cok guzel laflar, sonunda meydan kerimdir
delikanlinin her zaman delikanlisi vardir

Adi cikmasin istemiyenler bizim seloyu ornek alsinlar.
Helal olsun sana selo, belki avrupada en cok adi cikmis itci sensin
Halen su pet-dostlari pesine takiliyomu??

vedat can hemserim benim, ne var ne yok, bu itler olmassa birbirimiz hec gormiyecegiz ha

ali kardas, bilmiyom tanisiyozmu, mutlak gordumuz olmustur.
sen merak etme, bilen biliyo, tysonun avrupayi birak, turkiyedeki cogu itden fazla maci vardir
selo kardesimiz bile rakip bulamiyosa bu zaten yeterince ispatliyo
ikinci ayin sonlarinda ucuncu ayin baslarinda benim it hazirdir, iyi bi keyf yapariz.

Sorma doga abi, okadar organizasyonlar oldu, ne maçlar gördük, ne seyler atlattik bir elestiri almadim bir olayla karsilasmadim cok sukur ama tatar ile tekilanin birbirine karsi havladiklari videoyu internete bir kaptirdim, JOS SCHLEPERS denen bir gavur oglu gavur bunu aldi youtube'a koydu ve milleti bana karsi kiskirtiyor, yok ben kopeklere iskence ediyormusum, ciftlestirip eniklere sokaga atiyormusum, istemedigim disileri ormanda agaca baglayip terkediyormusum, falanda filanda yaklasik 20.000 kisi izledi o videoyu youtubeda ve hepsi hemen hemen bunlara inaniyor. Youtubea waardeloze kangaleigenaar yaz çikar.. Adamin adresi felan elimde var aslinda Hollandada yasiyor