Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Site Duyurusu / Kullanici Adi : Dalkavuk - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Serbest Kürsü (https://www.trkangal.com/forum-serbest-kursu-16.html)
+--- Konu Başlığı: Site Duyurusu / Kullanici Adi : Dalkavuk (/konu-site-duyurusu-kullanici-adi-dalkavuk-1367.html)

Sayfalar: 1 2

Site Duyurusu / Kullanici Adi : Dalkavuk - DarkLord - 30-05-2009

Site uzerinde gercekleri yansitip objektif olmamiz, kimsenin hakkini yemememiz, kimseye rant saglamamamiz, birilerinin reklamlarini yapmamamiz, bir takim insanlari kizdirmis.

Bu kizan dalkavuk arkadaslarimiz aslan parcasi kesilip, cin olmadan adam carpmaya kalkmislar. Kisilerin arkasindan konusup, tamamen kendi hayel dunyalarinda klavye kabadayisi keslip '' Asarim, keserim, bicerim '' seklinde hitaplar kullanarak bir seyleri kanitlamanin pesinde dusmuslerdir.

Eyyy sayin DALKAVUKLAR, yapmis oldugunuz sanal tehtileri 1 ay icerisinde gerceklestiremezseniz, hepinizi burda afis eder kimin ne oldugunu, ap acik yazar, insanlar uzerindeki sahte imajinizi kaldirip gercekte nasil bir karaktere sahip oldugunuzu gosteririm..

Bu sozlerime yarasi olanlar disinda kimse alinmasin. ( Onlar kendilerini biliyor. )

Not : Beni tehtit eden arkadas, o dediklerini icraat'e ceviremezsen ilk karsilastigimiz musabakada o kafandaki 3 tel saci sana tek tek yedirecem, yasina basina bakmadan milletin icinde rezil edicem, cunku sen bunu hak ediyorsun. Yasina saygi duyduk bir yerin kalkti, kaldirdigimizi indirmesinide biliriz sen merak etme.. Varsa ...'un meydan orda, gelirsin !

Biz sizler gibi atarimizi, yatarimizi afis etmedik, reklam pesinde kosup asariz keseriz demedik. Varsa sorunu olan iddasi olan klavye basindan degil, yuz yuze halleder..

* TRKANGAL.COM Kimsenin reklamini YAPMAZ !
* TRKANGAL.COM Kimsenin tarafini TUTMAZ !
* TRKANGAL.COM kimseye rant SAGLAMAZ !
* TRKANGAL.COM bu alemde tarafsizligi ve adil yonetimi ile yer edinmistir..

Duzeni saglamak ve huzur ortaminin bozulmamasi icin bu tip klavye delikanlilarini sitemizden uzaklastirdik, uzaklastirmayada devam edecegiz, ne kadar cok dusmanimiz olursa olsun, birileri bize kin duyarsa duysun site kullanicilarinin refagi bizim icin her zaman on plandadir. Bunu herkez bilsin.

Biz kimseye posta koymadik, gider yapmadik. Heleki sanal'da kabadayi olmadik. Real'imizi bilmesi gereken Buyuk sehir Belediyesi insanlari biliyor. Wink Yerimiz yurdumuz bellidir, uslubu ile gelen uslubu ile gider.

Bizi dovup video cekip sitelerden yayinliyacaklar'mis mis mis mis. Mis'la mus'la bir cacik olmaz, bu ask'dan cocuk cikmaz. ,)

Herkezin yolu acik olsun.

Ne kavgam bitti, ne sevdam. ,)

RE: Site Duyurusu / Kullanici Adi : Dalkavuk - tr-kangal - 26-08-2009

alla alla merak ettim doğrusu kim dövüpte videosunu yayınlayacakmış, bi ara özelden konuşalım kardeşim ok.

RE: Site Duyurusu / Kullanici Adi : Dalkavuk - sudkaido - 26-08-2009

ben tahmin ettim ya neyse

RE: Site Duyurusu / Kullanici Adi : Dalkavuk - DarkLord - 26-08-2009

'' Aylar oldu gelmedin. '' Turkusunu bilen varmi eheh.

RE: Site Duyurusu / Kullanici Adi : Dalkavuk - ZAZA - 26-08-2009

Eyyy sayin DALKAVUKLAR, yapmis oldugunuz sanal tehtileri 1 ay icerisinde gerceklestiremezseniz, hepinizi burda afis eder kimin ne oldugunu, ap acik yazar, insanlar uzerindeki sahte imajinizi kaldirip gercekte nasil bir karaktere sahip oldugunuzu gosteririm..

DEMİŞSİN DE 3 AY OLDU AÇIKLAMA ßEKLİYORUZ Smile KİM MİŞ ßU KLAVYECİ ?

RE: Site Duyurusu / Kullanici Adi : Dalkavuk - DarkLord - 26-08-2009

Onu kendi karakteri ile bas basa birakma karari aldim. Zaten o klavyecileri bilen biliyor. Big Grin

RE: Site Duyurusu / Kullanici Adi : Dalkavuk - skalfer - 26-08-2009

kimmiş merak ettim şimdi...