Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Serbest Kürsü (https://www.trkangal.com/forum-serbest-kursu-16.html)
+--- Konu Başlığı: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği (/konu-fenerbahce-galatasaray-geyigi-10364.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - DarkLord - 15-08-2011

Yaziyorsun ciziyorsun sonrada konuyu uzatmayalim diyorsun. Smile e kardes 96-2000 arasinda yedigimiz naneleri ispatli bir sekilde belgelerle dokun ortaya cezasi neyse cekeriz. Azize Hanim gibi dumenden yere saglik sorunlarida cikarmayiz. Varsa bir yanlisimiz bedelini oderiz. Sizin baskaniniz ve yoneticileriniz gibi kivirmayiz. Azize'nin sike yapmis olabilecegini herkez biliyor ve dusunuyor, bunun aksini kimse idda edemez. Nedemisler dusmez kalkmaz bir Allah var eden ettigini buldu.

Konuyu sportif basariya getirisek eger Reflex'in sunmus oldugu istatikler gercekleri tam manasi ile yansitiyor. Kim daha buyuk, kim daha basarili ortada. Gorunen koy klavuz istemez, ha siz gercekleri gormek istemeyip hayal dunyanizda mutluysaniz diyecek soz yok zaten..

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - yigit_50 - 15-08-2011

DARKLORD benim bi önceki yorumumdaki sorduğum soruların cevabını verebiliyor musun veremiyor musun bana onları söyle . veremiyorsan neyin ne olduğunu bilmiyorsun o zaman SUS KONUŞMA ! kardeş fenerbahçenin bu hale düşmesinin sebebi ÇALIK grubu dolayısıyladır ve ortada bir helikopter ihalesi vardır .... işin detaylarına da fazla girmek istemiyorum . bunları öğren gel sonra senle tartışalım . hade eyvallah .

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - ZaFeR_60 - 15-08-2011

Arkadaslar en buyuk kendisini basarilariyla ispatlamisa denir. turkiye kupasinda olsun, lig tarihinde olsun, avrupada olsun kendisini en guzel kimin ispatladigini gorduk(tek kelimeyle erkek adam kanatli takim tutmaz..............

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - DarkLord - 16-08-2011

(15-08-2011, Saat:08:08)yigit_50 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: DARKLORD benim bi önceki yorumumdaki sorduğum soruların cevabını verebiliyor musun veremiyor musun bana onları söyle . veremiyorsan neyin ne olduğunu bilmiyorsun o zaman SUS KONUŞMA ! kardeş fenerbahçenin bu hale düşmesinin sebebi ÇALIK grubu dolayısıyladır ve ortada bir helikopter ihalesi vardır .... işin detaylarına da fazla girmek istemiyorum . bunları öğren gel sonra senle tartışalım . hade eyvallah .

Yigit, sike ile ilgili detaylari arastirmak gibi bir sorunum olmadi. Cunku cok sukur Galatasaray o kirli ortamin icerisine girmedi. Girenlerin kim oldugu ve ne hale dustukleri ortada. Konu sportif basari. Smile Kim daha basarili klavuza gerek varmi? Koy orda. Smile

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - ahmet0606 - 16-08-2011

fbnin aziz yıldırım geldikten sonra türkiyede başarılı olup avrupada niye başarısız olduğu ortada bir tane çeyrek final var o kadar... gs 1996-2000 de şampiyon oldu devamında da avrupada uefa kupası,süper kupa dünya klasmanında 1.oldu ,ertesi sezon şampiyonlar liginde çeyrek final daha sonra ikinci turda gruplarda mağlup olmadan elendi kıyaslama bile yapılamaz arada fark var...

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - Reflex - 30-08-2011

Aziz Yıldırım mali genel kurul toplantısında "burası Galatasaray Spor Kulübü değil" demişti. Bugün orası Galatasaray olmadığı için sen cezaevindesin Aziz Yıldırım. Galatasaray'ın olduğu yerde şeref, namus ve onur vardır. Sizin kirlettiginiz Sarıyı 104 yıldır biz Kırmızıyla temizliyoruz.

Fenerliler ne zaman burnu büyüklüğü bırakacaklar işte ben de o zaman Boliç'in Manu'ya taktığı gole helal ulan diyeceğim. Bizim başarılarımıza şuan Metris'te olan birileri tesadüf derken Fenerliler büyük başkanlarına şakşakçılığı bırakıp "ne diyor lan bu" diyeceklerdi. Umarım küme düşmeden bu olaylardan biraz olsun ders çıkarıp bazı şeyler dank eder zihinlerinde.

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - yigit_50 - 30-08-2011

(30-08-2011, Saat:07:31)Reflex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aziz Yıldırım mali genel kurul toplantısında "burası Galatasaray Spor Kulübü değil" demişti. Bugün orası Galatasaray olmadığı için sen cezaevindesin Aziz Yıldırım. Galatasaray'ın olduğu yerde şeref, namus ve onur vardır. Sizin kirlettiginiz Sarıyı 104 yıldır biz Kırmızıyla temizliyoruz.

Fenerliler ne zaman burnu büyüklüğü bırakacaklar işte ben de o zaman Boliç'in Manu'ya taktığı gole helal ulan diyeceğim. Bizim başarılarımıza şuan Metris'te olan birileri tesadüf derken Fenerliler büyük başkanlarına şakşakçılığı bırakıp "ne diyor lan bu" diyeceklerdi. Umarım küme düşmeden bu olaylardan biraz olsun ders çıkarıp bazı şeyler dank eder zihinlerinde.

sen bir galatasaraylı olduğun için , tarafsız bir çerçevede , hakkaniyetli düşünceler içinde olamadığın için böyle yorumlar yapabilirsin çok normal böyle apır sapır konuşman . sen soruşturmayı yapan savcının , son maçta galip gelemeseydiniz , şampiyon olamasaydınız böyle bir soruşturma açılmayacaktı dendiğini biliyor musun REFLEX efendi ? sen 2gün önce tv 8 de programa katılan BJK avukatlarından birisinin fenerbahçe suçsuzdur deyip açıklama yaptığını biliyor musun REFLEX efendi ? sen 1996 - 2000 yılları arasında gs nin yani takımının yediği halt biliyor musun REFLEX efendi ? sen 8 - 0 lık maçın nasıl olduğunu , neden böyle skor gerektiğini biliyor musunuz REFLEX efendi ? daha neler neler büssürü örnek verebilirim sana böyle olaylar sonucunda hakkaniyetli düşünemiyorsan , olayların nerden nereye geldiğini bilmiyorsan , mazluma darbe vurmaya devam edenlerdensen eğer ; o zaman senin gibi futbol baltalayıcılarını spordan uzak tutmak gerekir REFLEX efendiii !!! sağduyu ve hakkaniyet çerçevesinde yorumlar yapalım ey arkadaşlar ! saygılar...