Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Serbest Kürsü (https://www.trkangal.com/forum-serbest-kursu-16.html)
+--- Konu Başlığı: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği (/konu-fenerbahce-galatasaray-geyigi-10364.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - yigit_50 - 22-03-2012

(22-03-2012, Saat:09:32)KiNG_KaNGaL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yigit 50 sende o savundugun aziz yildirimi ciktigi mahkemede son maci yenmeseniz falan fistik diyen savcinin hangi takimi tuttugunu biliyon mu heaaa bos konusma rezil rusva oldunuz gecenlerde uefa baskani geldi elimizde cok yeterli kanit var dedi senin bunlardan haberin var mi yigit siz hayal dunyanizda balik tutmaya devam edin biz asil baliklari mangal uzerinde pisirip kilciklarinida cope atmaya devam edicez pislik bir cop bidonuna Smile))))))))
Fenerbahcenin kurucusu galip kulaksizoğlu ve arkadaşları fenerbahçeyi kurmuşlardir.galip kulaksiz oğlu o dönem galatasaray futbolcusudur.bu yüzden de delilleri yok etmişlerdir..ve şuda var ali samiyen galatasaray a rakip takım olması için galip kulaksiz oğluna destek olmuştur.bu da oluyor ki fenerbahçe yi aslında galatasaray lilar kurmuştur Smile))))))))

kardeş senin yolun açık olsun , kendin anlat kendin dinle düz bastı git sen bişiler anlatmaya çalışıyorsun ama kendinize yontmaktan hep toparlayamıyorsun konuyu veya anlatacaklarını Wink . ne diyelim önümüzde 2 tane daha FB - GS maçı var o zaman devam edelim konuya . kal sağlıcakla...

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - KiNG_KaNGaL - 22-03-2012

Kardes sizin zaten bir bildiginiz var oda su Ne zaman Galatasarayi yendiniz o zaman en büyük siz oluyonuz sen iki lafi bir araya getirmeyi beceremeyen bir kisiye benziyosun ki kalkmis Galatasaray fener atismasi yapiyosun o zaman bende sana soyle soyliyimde seni biraz tiii ye aliyim Big Grin muhahaha turkiye kupasini gordun mu sen 29 yildir ??? Smile))) sonra uefa kupasi veya super kupa gordun mu hic fener muzesinde Smile) muhahahah hadi bilader sende bak isine bos laf kalabaligi yapmaya gerek yok sana cevap vermek icin senin seviyene indim neyse o iki derbi macindada goruscez sizin yusuf yusuf cektiginizi tarih bir ker daha yazicak Smile))
ivriz biz kurduk siz vurmaya vurdunuz ama nereye dibe Smile)))))))))

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - yigit_50 - 22-03-2012

(22-03-2012, Saat:09:47)KiNG_KaNGaL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kardes sizin zaten bir bildiginiz var oda su Ne zaman Galatasarayi yendiniz o zaman en büyük siz oluyonuz sen iki lafi bir araya getirmeyi beceremeyen bir kisiye benziyosun ki kalkmis Galatasaray fener atismasi yapiyosun o zaman bende sana soyle soyliyimde seni biraz tiii ye aliyim Big Grin muhahaha turkiye kupasini gordun mu sen 29 yildir ??? Smile))) sonra uefa kupasi veya super kupa gordun mu hic fener muzesinde Smile) muhahahah hadi bilader sende bak isine bos laf kalabaligi yapmaya gerek yok sana cevap vermek icin senin seviyene indim neyse o iki derbi macindada goruscez sizin yusuf yusuf cektiginizi tarih bir ker daha yazicak Smile))
ivriz biz kurduk siz vurmaya vurdunuz ama nereye dibe Smile)))))))))

lan gözünü sevdiğim adam akıllı konuşalım , üsturuplu tartışalım diye efendice yazılar yazdım beni iki lafı bi araya getirmeyi beceremeyen biri yaptın , tiye almaya çalışmışsın , benim seviyeme inmişsin sözde ; bak kardeş ben cahil cühela bi insan değilim , okumuş bi insanız haa diyeceksin ki okumak la adam mı olunuyor diye Wink BAK GÖZÜM BEN İYİ Bİ ADAMIM; EFENDİCE , TATLI Bİ REKABET TE DÜŞÜNCELERİMİZİ PAYLAŞIYORUZ SEN KALKMIŞ İNSANLARI HOR GÖRMEYE ÇALIŞIYORSUN bu konuyu burda kapat sen cevap verirsin ben yazarım ben yazarım sen cevabını eklersin uzar gider , birbirimizin kalbini kırmaya gerek yok . FB hakkında atıp tut , biz de senin yanlış olduğun yönleri söyliyelim sen eleştir , biz eleştirelim tatlı bi rekabet olur uzar gider konu , değişik fikirler ortaya atılır AMAAA İNSALARA LAF ATMAYA KALKMA , HAKARETTE BULUNMA ha gözüm iyi olmaz mı ? k.i.bak

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - KiNG_KaNGaL - 22-03-2012

la sen kimsin bana gozum kulagim diyon tanisiyoz mu ne bu samimiyet onu gec bir kere tamam biz ne kimseyi kucuk gorucek kadar buyuk nede herkesi buyuk gorucek kadar kucuk degiliz anliyon mu senin atip tuttuklarina cvp yazdim ben sadece hazmedemiyosan gercekleri hic tartisma atip tut yazmis birde senin seviyen bu ilerisini senden beklemiyorum zaten neyse sen ezik fenerinle mutlu mesut yasa oldu mu hadi bakaLim.

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - Reflex - 23-03-2012

Birincisi, oyuncular stres altindayken oynayamiyorlar diyosunuz. Yahu bu oyuncular degil mi sanal ortamdan Kadikoy'deki mac icin aylarca atip tutan? Galatasaray bize 9 puan fark atacak takim degil diyen? Volkan gecen tvde cikip takimin havasi super yenicez demedi mi? Hade yerli oyuncular stres altinda diyelim.. Kac yerli oynuyor ki Fener'in kadrosunda? Volkan var, ki macin farka gitmesini engelledi, yani stres soz konusu degil. Serdar Kesimal, Gokhan Gonul, birde Mehmet Topuz var. Hem takim hic stresten geri cekilir mi? Stres varsada o stresi yaratan rakip takimin baskisidir. Ki Galatasaray 2. golu yiyip kendine gelmis ve akn akn Fener kalesine yuklenmistir. Stoch niye cikti diyosunuz.. Eboue adami sahadan sildi. Kolay mi oyle elit duzey bir sagbeke karsi oynamak? Turkiye ligindeki abidik gubidik tenekelere fake atmak kolay.

Yani Aykut Kocaman'in hic bir sucu yok. Dua etmeniz gereken yerde adama salliyosunuz. Tarihi farki önledi adam.

Gelelim playoffa.. Besiktas bu sezon bize ters geliyor ne hikmetse. Evdeki maclarda kazaniriz eksigimiz olmazsa. Feneri iki mactada ezeriz. Trabzonuda yeneriz gibime geliyor. Ama Bjk bize sorun cikarabilir. Oyunculari mac seciyor.

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - karfur - 23-03-2012

cinconlar berabere kalabilince fenerle ,yıne sayfayı coşturmuşlarSmileSmile ARKADAŞLAR ,FENERBAHCENİN BÜYÜKLÜĞÜ NE KUPA NEDE SAPYONLUK BUYUKLUĞÜDÜR,FENERRBAHCENIN BUYUKLUĞU;FENERBACE İLE BERABERE KALABİLME BAŞARISI GÖSTERBİLEN GALATASARAYLILARA,DELİCE KUTLAMALAR,CILDIRMIŞCASINA ŞÖLENLER DÜZENLETİREN BÜYÜKLÜKTÜR!!!!!!!!!!, ÖTE TARAFTAN ,FENEFBAHCELİLERİ İSE BU BERABERLİKTEN ÖTÜRÜ, 6 - 0 YENILMİŞ GIBI YASA BOĞAN BUYUKLUKTÜR !!!!!!!!!!!!

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - KiNG_KaNGaL - 23-03-2012

Ben harbiden aciyorum feneve Smile) kendi pisliklerinden burnunu cikaramiyolar yukariya hala kalkmis birisi diyo ki beraberlige seviniyonuz dostum dis attirdik size diss sahadayken ALLAH"i kitabi unutmus millete kufur edip maddeler firlatiyodunuz bir hristiyan Oyuncu Yani MiLan Baros size ALLAH"i hatirlatti Dua etmeyi hatirlatti Smile)))) siz yatin kalkin dua edin o mac farka gitmedi diye hem aglamayin bu sene biz kendi evimizde koyduk size cocugu Smile))))))))))))) ULTRASLAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!