Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Serbest Kürsü (https://www.trkangal.com/forum-serbest-kursu-16.html)
+--- Konu Başlığı: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği (/konu-fenerbahce-galatasaray-geyigi-10364.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - ahmet0606 - 24-12-2011

şampiyon olamayıp bursalılara özenen timsah yürüyüşü yapan fenerbahçe Big Grin

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - karfur - 24-12-2011

ali kardeşim ( manas); fenerin, pendik cannes,sigma arasında bı istatisği olması mumkun değil zira onlarla aramızda bi ezeli rekabet,söz konusu değil,ama 6s ile aramazdı bi ezeli rekabet söz konusu,istatistik olmasıda gayet normal.bi ,statıstıkte benden olsun ligde son oynanan 22 macın 4 ünü 6s kazanmış, 14 fb kazanmış,4 mac berabere bitmiş,bu maclar tv imde kayıtlı tarıh yer skor olarak tek tek yazarım,işin ilginc yanı ise fb nin bu ezıcı üstünlüğü ne hikmetse sizin meşhur uefa kupasını kazanmanızdan sonra oluşmuş bi üstünlük,sende iyi bilirsinki alicim bı kuzudan bi post cıkar,ama gerek yönetimileriniz gerkekse uyumaya cok meyilli taraftarınız 11 yıldır uefa kupası kuzusundan yüzlrce post cıkarıp sizleri uyuttu ,sizlerde uyudunuz ;siz uyurken neler oldu peki; ezeli rakibiniz fb size karşı yukarıda bahs ettiğim üstünlüğü kurdu,5 kez şampıyon olup,iki kez son haftada rakıplerıne kaptırdı, yani fb son 10 sezon 7 sinde taraftarına son haftaya kadar sampiyonluk heycanı yaşatıp 5 kez şampıyon oldu, 6s ise biri kendilerinin bile inanamadığı 2006 yılında bizim hediye ettığimiz şampiyonlukla beraber 3 şampiyonluk alabildi,uefa kupası kadronuzu teknik heyetinizle beraber 10 kişi ile 6-0 gibi bi skorla yenıp madara etti(6 da yarım düzüneye tekabül ediyor) yine sizin bi yerlerinizde pireler ucuşurken SmileEZELİ RAKİBİNİZ FB HEM KENDİ HEMDE SİZİN 100. KURULUŞ DÖNÜNDE( 2005 VE 2007 DE) SAMPİYON oluyor ve 6s yüzüncü yılında şampiyon olamıyan üç buyuk türk takımından biri olarak adını tarihe yazdırıyor, pireler ucuşmaya devam ederken fbkendi stadını kendı imkanları ile yapıyory,sizin stad için yapmadığınız yalaklık kalmıyor,devlet baba stad veryor beleşten ,beleş stadın üstünü kapatın diyor bari,bı satdın üstünü bile halen kapatamadınız uykuya devam,ezeli rakibiniz fb mali yönden örnek projeler geliştirip kulubun kasasına paralar girerken,sizler yardım kampanyaları başlattınız gs tv yi bile paralı yaptınız acizlikten,uyuyan güzeller siz uyurken fb şampıyonlar liginde ceyrek fınal yaptı 2007 de, 2010 da tam uyanacaktınız ki,fb son hafta şampıyonlığu bursaya kaybetti uyumaya devam,2011 de yıne tam uyanacaktınız,yeni başkanınız verdi ilacı; ımparator fatıh terimle anlaşmış, KOSKOCA GALATSARAY KULUBUNUN BAŞKANIN yaptığı basın acıklaması aynen şöle; 19 05 TARİHİ VE SAAT 20 45 İTİBARİ İLE FATIH TERİM İLE ANLAŞTIK,yanı aklı sıra adnan polatın 20.45 espirise ve 6s nin kuruluş yıldönümüne atıfta bulunuyor aklı ssıra ,yav böle bi acıklamayı 23 nisanda o koltuğa oturmuş ilk okul cocuğu bile yapmaz Smile ,aklı başında bir 6s li allahın kulu cıkıpta; be adam, ezeli rakıbimiz fb cumhurıyeti 2011 de7 branşta şampıyon olmuş biz eksi averjla lig bitirmişiz,sen ne sacmalıyorsun, kim takar 20 45 i 1905i demiyor,demediği gibide( benım yukarda vermış olduğum tarıhi olayları ve rakamları da) hatırlatmadığı gibi bıde alkışlıyor,uykuya dalıyor hemen ve pirelerle istişareye kaldığı yerden devam ediyor,bi de üstüne şu fenerin şike davası olunca gs liler tam morfini alıyor,sezona gireken meşhur ımparotorları ile anlşıyorlar bi cok star trnsefer ediyorlar,3 sene sonra feneri yenebiliyorlar ligin ilk yarsını ezeli rakıplerinin 2 puan önünde bitriyorlar,yine cocuklar gıbı seviniyorlar, yine bir allahın kulu gs li cıkıpta,en iyi futbolcularını satmış,yenı trasfer yapamamış başında başkanı olmayan futbolcusunun kafası karışmış bir rakipin önünde ılk yarıyı 2 puan önde kapamak başarı değildir, bu durumun nesıne sevınıyorsunuz? demiyor,gelelim meşhur UEFA KUPANIZA,2000 yılında bu kupayı kazandınız tebrikler yine o kadronun temel taşları 2002 de bize dünya 3 ülüğü getirdı yıne tebrıkler ama siz kupa filan ALMADINIZ, kazandınız sadece,cünkü uefa her kupayı kazananan kupa vermiyor 3 KERE KAZANAN takım, UEFA KUPASINI MÜZESİNE GÖTÜREBİLİYOR, UEFE BU DÜZENLEMEYİ NİE YAPMIŞ ,1.si tesadufen bu değerli kupayı kazanmış takım alıp götürmesın diye zira bu kupayı kazanıpta tarıhe gömülmüş şuan esamesi bile okunmıyan birçok takım var,2.cisi bu kupayı kazanan bı takım kupayı alamadığı halde taraftarını 11 sene uyutabiliyorsa( 11 sene de şimdilik) kupayı verseler 100 yüz sene uyutmasın diye tedbir amaclı vermiyordur. SİZDE UYANIN ARTIK VE BU KUPAYI KAZANMIŞ BİR COK TAKIM GİBİ TARIHE GÖMÜLMEYİN.YUKARDA SIRALDIĞIM OLAYLAR VE RAKAMLAR TARİH VE GERCEKLERDEN İBARETTİR,SİZİN ŞARLATAN BAŞKANINIZIN 20 45 LERENİNE 19 05 LERİNE BENZEMEZ, SÖZÜN KISASI ŞİKE ŞİKE FENERBAHCE Smile (S HARFLERİNE BİLEREK NOKTA KOYDUM , BU YAZIMI OKUDUKTAN SONRA KENDİNİZİ KANDIRIN PİRELERİNİZLE ARAYI ACMAYIN DİE Smile ,FENERLİLER Ş Yİ NOKTASIZ OKUR ZATEN

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - yigit_50 - 24-12-2011

(24-12-2011, Saat:05:40)avsaroglu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 17 kere Şampiyon olup 20 kere şampiyonluk kutlayan tek takım !… FENERBAHÇE Big Grin Big Grin

şunu düzelteyim istersen usta biz 18 kere şampiyon olduk , 20 kere kutladığımız hatırlayamadım , sen nerden çıkardın ? galatasaray bizim ezeli ve ebedi rakibimiz eyvallah , çok büyük bi takım ona da eyvallah ama FENERBAHÇE nin yanında galatasarayın adını nasıl telaffuz edebiliyorsunuz hayret size . zaten sizin bazı oyuncularınız bile diyor fenerbahçeyle ilgili anılarını , düşüncelerini , sıkıntılarını ve korkularını örnek ; hasan şaş , sabri vs vs... bunların fenerbahçeden ne gibi şikayetlerini bilmek isteyenler varsa bi zahmet bilgisayarınızın internet denen marifetini bi kurcalasınlar. saygılar...

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - Avşaroğlu - 24-12-2011

“F.Bahçe şampiyon” anonsuyla sahaya atlayıp sevinen Fener taraftarından jet yalanlama: Bilica’nın kazdığı penaltı noktasını inceliyorduk.

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - LeadeR - 24-12-2011

Bunu ancak Fenerliler yapabilirdi. Big Grin Yazık çok acıdım nasılda inandılar. Smile

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - ahmet0606 - 24-12-2011

bu arada bursadan gol haberi mi var 2 2 mi 2 2 mi 2 2 bursadan gol haberi var sanırm doğru değil mi koray yok doğru değil 2 1 inanılır gibi değilSmile fb tv resitali Big Grin Big Grin Big Grin

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - ilker2009 - 25-12-2011

(24-12-2011, Saat:03:50)manas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlker; gözlerim yaşardı. Ben fener şike yapmaz diyeni gördüm, daracağında bile son sözüm fener diyeni gördüm, aziz başkan yaa diyeni gördüm, sizde yaptını diyeni gördüm, ligden düşersek türk sporu batar diyenide gördüm ama ilk kez bir fenerlinin suçlular cezalandırılsın dediğine şahit oldum. Ölsemde gam değil yani. Bu yazıyı fener forumlarından birine yazsan uçmuştun. Big Grin

Ayrıca yeri gelmişken bir kaç çözümleme daha yapalım. Malum köpek boğuş muhabbeti sıktı artık Big Grin

1-İstatistik konusunda haklısın. Fb üstün. Ama bunu temcit pilavı gibi ısıtmanız bizi haklı çıkarır. Netekim sör alex Ferguson derki; Büyük takımlar başarıları ile, küçük takımlar ise büyük takımlara karşı olan maçları ile öğünürler. Mesela Pendik karşısında çok fena bir istatistiğiniz var. Fr den Cannes, Çekoslavakyadan Sigma falan. Ama kalkıp pendik fenerden büyük, aralarındaki tüm maçları pendik kazandı dersek teorikde doğru söyleriz ama pratikde yanılırız değilmi.
2-Transfermarket verileri hiç bişeydir. Mühim olan futbolcunun değeri değil sahada yaptığıdır. dahası daha ucuza mal edilen futbolcularla daha çok iş yapmak marifetin büyüğüdür.
3-son uefa ve süper kupayı almamızın üstünden 11 yıl geçmesi bizi üzüyordu. anlaşılan sizide üzmüş. burda haklısınız. Galatasaray üstüne yüklenen sorumluluk gereği her yıl başa oynamalıydı ama olmadı. Bunu sizinde gs. den beklemeniz çok hoş. tabi memlekette avrupadan kupa getirecek tek takımın gs olacağını sizde biliyorsunuz. Haksızlık olmasın; fenerde bulgaristan da oynanan yayla cup ı kazanmıştı Big Grin
4- Hani islam Çupi nin dediği şey vardıya ilker. Fenerin büyüklüğü başka bişeydir diye. O şeyin ne olduğu anlaşıldı geçen sezon. şikeymiş meğer. Şike yapacak kadar zengin olmakmış. ne güzel değilmi sen ver parayı rakip yenilsin ve sen sevin. valla büyüklük yani Big Grin

Fenerde şike yapar,Galatasarayda yapar,Beşiktaşta yapar,Juvede yapar,Portoda yapar İnterde,Milanda....Yaptılarda.Belkide yapıyolardır ve bundan bizim haberimiz elbette olamaz.Biz ligden düşersek Digiturkun yayın haklarına verdiği paranın yarısını bile vermeyeceğini bilmemek realiteden uzaklıktan başka bişey değildir.Suçlular tabiki cezalandırılacak bunu savunamam bu Aziz Başkanda olsa İlhan Ekşioğluda olsa.Daracağında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe sözünün altına imzamı atarım ve aynen uygularım benim için suç varsa ortada onu işleyenler haindir şerefsizdir,sevdamız Fenerbahçe şerefsiz değildir..(istediğin Fener formunda da yazarım çekinecek bişey yok sonuçta,ben suçluları söylediğimde beni bi forum sitesinden atacak biri benim milyarda birim kadar Fenerbahçeli değildir bunu unutma...)

Seni haklı çıkarır beni haklı çıkarır lafını geç bi kere zira biz sizi son senelerde yenmiş takım değiliz köyden indim şehire takımıda değiliz bu lig kurulduğundan beri iki ezeli ve ebedi dostuz bunu inkar etmemeli kimse ne Fenerli ne de Galatasaraylı...

Sen ondan 3 yedin ben ondan 5 sen ondan 6 bu muhabbetler ne bize ne de size bi yarar getirir sadece birbirimize laf sokar sokar dururuz...

Benim sana kızdığım ve kırıldığım nokta ben sizi,Galatasaraylıları düşünüp 11 yıldır sizi bi Uefa kupasının arkasına sığınıp uyuttular diyorum sen bunu Fenerbahçeye sataşma aracı olarak kullanıyosun olmadı bu.

İslam Çupi'nin o sözünü kavrayabilmek için önce o sözü söylediği dönemi hissetmelisin,yaşamalısın.sonra da "Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz" İslam Çupi 'nin bu sözünü tartışmaya sözün olsun..