Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Serbest Kürsü (https://www.trkangal.com/forum-serbest-kursu-16.html)
+--- Konu Başlığı: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği (/konu-fenerbahce-galatasaray-geyigi-10364.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - Reflex - 17-12-2011

(17-12-2011, Saat:09:37)yigit_50 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1319 gün sonra , hocamızın maçı nerdeyse hediye etmesiyle gelen bir galibiyet he reflex ! ayrıca bir de köpek taklidi yapan bir oyuncunuzun resimlerini koymuşsun ... hani senin yorumlarının altında bir cümle var yaa " köpekleri severim ama insanların köpekleşmesine dayanamam " diye hakkaten dayanamıyormuşsun , tbrk ler . saygılar...

O yazıyı yeterince idrak edemeden yorum yazman üzücü. Bir insanın köpekleşmesinden kast, karakter bazındadır. Sevinc etkisi ile yapılan bir taklit veya hareket degildir. Yoksa aksini zikretmek Yaratan ALLAH katında günahtır.

1319 gün demek... Kendinizi o kadar büyük gösteriyorsunuz ki, sizi ezeceğimiz günü korku ile her gün teker teker sayacağınızı aklımın ucundan bile gecirmezdim. Meğer kanarya kadar boyunuz varmış. Ama kabul etmeliyim ki biraz fazla acıttık. Yani 1319 gün ecel terleri ile GALATASARAY'ın uyanışını beklemekte bariz haklıymışsınız. Bu konuda tebrik ediyorum.

Bir'de merakımı mazur gör. Fener tam olarak kac "bin" gün evvel Türkiye kupasını kazanmıştı? Ve Fener bu kupayı kaldırdığında sen kaç yaşındaydın veya doğmuş muydun özel olmayacaksa? Mağlum, finalde genellikle GALATASARAY, Beşiktaş yada Trabzonspor denk geldiğinden şikeyle şaibeyle final maçlarınızı bağlamanın pek mümkünatı yoktu. Yoksa ondada en azından bizim yarımız kadar kupa kazanırdınız.

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - yigit_50 - 18-12-2011

(17-12-2011, Saat:10:47)Reflex Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-12-2011, Saat:09:37)yigit_50 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1319 gün sonra , hocamızın maçı nerdeyse hediye etmesiyle gelen bir galibiyet he reflex ! ayrıca bir de köpek taklidi yapan bir oyuncunuzun resimlerini koymuşsun ... hani senin yorumlarının altında bir cümle var yaa " köpekleri severim ama insanların köpekleşmesine dayanamam " diye hakkaten dayanamıyormuşsun , tbrk ler . saygılar...

O yazıyı yeterince idrak edemeden yorum yazman üzücü. Bir insanın köpekleşmesinden kast, karakter bazındadır. Sevinc etkisi ile yapılan bir taklit veya hareket degildir. Yoksa aksini zikretmek Yaratan ALLAH katında günahtır.

1319 gün demek... Kendinizi o kadar büyük gösteriyorsunuz ki, sizi ezeceğimiz günü korku ile her gün teker teker sayacağınızı aklımın ucundan bile gecirmezdim. Meğer kanarya kadar boyunuz varmış. Ama kabul etmeliyim ki biraz fazla acıttık. Yani 1319 gün ecel terleri ile GALATASARAY'ın uyanışını beklemekte bariz haklıymışsınız. Bu konuda tebrik ediyorum.

Bir'de merakımı mazur gör. Fener tam olarak kac "bin" gün evvel Türkiye kupasını kazanmıştı? Ve Fener bu kupayı kaldırdığında sen kaç yaşındaydın veya doğmuş muydun özel olmayacaksa? Mağlum, finalde genellikle GALATASARAY, Beşiktaş yada Trabzonspor denk geldiğinden şikeyle şaibeyle final maçlarınızı bağlamanın pek mümkünatı yoktu. Yoksa ondada en azından bizim yarımız kadar kupa kazanırdınız.

o yorumun idrak ını çok iyi biliyorum o şekilde yazmamın sebebi de MELO nun karakterinin çok zayıf yani insanın köpekleşmesi olarak gördüğüm içindir yoksa o ifadenin ne anlama geldiğini çok iyi bilirim, düşünce yapımız müsait buna . bu tartışmaya "türkiye kupası " ifadesini eklemen ise senin acizliğini gösterir biz burda o 3 -1 lik maçı konuşuyorduk . bu arada türkiye kupasını fazla kazanmanız , genel anlamda bizden fazla kupa kazandığınız anlamına gelmez , bütün bilgileri araştırabilirsin türkiye de her dalda en çok kupa kazanan takım fenerbahçedir , en son olarak da bildiğim kadarıyla benden küçüksün yaşça nickin altına kendi yaşını yaz uçuk yaşlar yazma saklama küçüklüğünü , sen de bu yorumlarımı iyice bi tart. hadee eyvallah..

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - karfur - 19-12-2011

üç büyükler için sezona başlarken ,hiç bi zaman ana hedefleri turkiye kupasını almak olmamıştır,üc buyUk takım her sezona Lig şampyonluğu parolası ile başlarSEZONA,fener bahcenin turkıye kupasını uzun yıllar kaznamayışı ile dalga gecen 6s liler 14 sene şampıyon olamadıkları dönemi unutuyorlar,yaşı genc olanlar hatırlamaz belki,o zamanler türübünlerde sezen aksunu şu şarkısı söyleniyordu, DEĞERMİ HİÇ, DEĞERMİ HİC, DEĞERMİ, DEĞERMİ,DEĞERMİ SÖLE,KERİZ GİBİ 14 SENE GECERMI ,GECERMİ , GECRMİ SÖLE ................ Smile

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - hsnger - 19-12-2011

GALATASARAY IN KUDRETİNİN ULAŞTIĞI YERLERE fevevbahcenin HAYALLeRİ BİLE ULASAMAZ

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - manas - 19-12-2011

[Resim: i5327739_untitled.bmp-k]

Jose Mourinho, Marca gazetesine verdiği son röportajda hedef büyüttü. Bu sezon Real Madrid ile şampiyonlar ligi şampiyonluğuna ulaştığı takdirde kendisi için son bir hedef kaldığını bunun da Fenerbahçe ile Türkiye Kupası almak olduğunu belirtti.

Porto, Chelsea, İnter ve Real Madrid’de aldığı kupalarla dünya gündeminden düşmeyen Mourinho, Fenerbahçe hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’nin kadrosuyla, yönetimiyle, taraftarıyla çok iyi bir takım olduğunu söyleyen Mourinho, sözlerine şöyle devam etti: “Fenerbahçe Türkiye’nin en iyi 3 takımından biri. Bence Avrupa’nın da ilk 20 takımından biri. Böyle bir takımın Türkiye Kupası’nı bir türlü alamamasını tamamen teknik adamların önyargılarına ve takımı psikolojik olarak iyi motive edememelerine bağlıyorum.”

Mourinho kendince yaptığı bir istatistiği de sempatik tavırlarıyla paylaştı: “Fenerbahçe bu kupayı en son aldığında Michael jackson zenci, Turgut Özal Başbakan, Gülben Ergen ise mankendi. İbrahim Tatlıses soğuk demir ustası, Rafet El Roman müezzin, ben de Lizbon sokaklarında kısa donla dolaşan biriydim.”

Kendisinin bu görev için biçilmiş kaftan olduğunu düşünen başarılı teknik adam: “Dünya futbolu için önemli bir başarı olarak görülen bu kupayı Fenerbahçe ile almayı başardıktan sonra antrenörlük hayatıma son verip, Ayvalık taraflarından bir yazlık alarak emekliliğin tadını çıkarmayı planlıyorum.” dedi. Bir ara dengesizleşerek aniden sert tavırlar sergilemeye başlayan teknik adam: “Belki de ben bile o kupayı Fenerbahçe ile alamam. Belki Fenerbahçe Türkiye’nin en kötü takımıdır. Ben niye Fenerbahçe’ye gidecekmişim ki?” diyerek kısa süren anlamsız bir gerginliğin ardından tekrar normale döndü.

Röportaj sırasında zaman zaman duygulanan, zaman zaman kahkahalar atarak gülen Mourinho: “Kimbilir belki de Var Mısın Yok Musun’a katılır kutuma giderim” diyerek konuşmasını esprili bir dille sonlandırdı.

Big Grin

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - yigit_50 - 19-12-2011

(19-12-2011, Saat:06:53)manas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [Resim: i5327739_untitled.bmp-k]

Jose Mourinho, Marca gazetesine verdiği son röportajda hedef büyüttü. Bu sezon Real Madrid ile şampiyonlar ligi şampiyonluğuna ulaştığı takdirde kendisi için son bir hedef kaldığını bunun da Fenerbahçe ile Türkiye Kupası almak olduğunu belirtti.

Porto, Chelsea, İnter ve Real Madrid’de aldığı kupalarla dünya gündeminden düşmeyen Mourinho, Fenerbahçe hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’nin kadrosuyla, yönetimiyle, taraftarıyla çok iyi bir takım olduğunu söyleyen Mourinho, sözlerine şöyle devam etti: “Fenerbahçe Türkiye’nin en iyi 3 takımından biri. Bence Avrupa’nın da ilk 20 takımından biri. Böyle bir takımın Türkiye Kupası’nı bir türlü alamamasını tamamen teknik adamların önyargılarına ve takımı psikolojik olarak iyi motive edememelerine bağlıyorum.”

Mourinho kendince yaptığı bir istatistiği de sempatik tavırlarıyla paylaştı: “Fenerbahçe bu kupayı en son aldığında Michael jackson zenci, Turgut Özal Başbakan, Gülben Ergen ise mankendi. İbrahim Tatlıses soğuk demir ustası, Rafet El Roman müezzin, ben de Lizbon sokaklarında kısa donla dolaşan biriydim.”

Kendisinin bu görev için biçilmiş kaftan olduğunu düşünen başarılı teknik adam: “Dünya futbolu için önemli bir başarı olarak görülen bu kupayı Fenerbahçe ile almayı başardıktan sonra antrenörlük hayatıma son verip, Ayvalık taraflarından bir yazlık alarak emekliliğin tadını çıkarmayı planlıyorum.” dedi. Bir ara dengesizleşerek aniden sert tavırlar sergilemeye başlayan teknik adam: “Belki de ben bile o kupayı Fenerbahçe ile alamam. Belki Fenerbahçe Türkiye’nin en kötü takımıdır. Ben niye Fenerbahçe’ye gidecekmişim ki?” diyerek kısa süren anlamsız bir gerginliğin ardından tekrar normale döndü.

Röportaj sırasında zaman zaman duygulanan, zaman zaman kahkahalar atarak gülen Mourinho: “Kimbilir belki de Var Mısın Yok Musun’a katılır kutuma giderim” diyerek konuşmasını esprili bir dille sonlandırdı.

Big Grin

gayet hoşşWink

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - Reflex - 20-12-2011

(19-12-2011, Saat:11:18)karfur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üç büyükler için sezona başlarken ,hiç bi zaman ana hedefleri turkiye kupasını almak olmamıştır,üc buyUk takım her sezona Lig şampyonluğu parolası ile başlarSEZONA,fener bahcenin turkıye kupasını uzun yıllar kaznamayışı ile dalga gecen 6s liler 14 sene şampıyon olamadıkları dönemi unutuyorlar,yaşı genc olanlar hatırlamaz belki,o zamanler türübünlerde sezen aksunu şu şarkısı söyleniyordu, DEĞERMİ HİÇ, DEĞERMİ HİC, DEĞERMİ, DEĞERMİ,DEĞERMİ SÖLE,KERİZ GİBİ 14 SENE GECERMI ,GECERMİ , GECRMİ SÖLE ................ Smile

O zaman sizin mantığınızla gidersek, tam 14 sezon şampiyon olamamış rakibinle senelerdir kendi tarafınızdan sürdürülen onca masa başı oyununa rağmen eşit sayıda şampiyonluk ünvanına sahip olmak utanç verici bir durumdur Fenerbahçeliler için. Halbuki Türkiye Kupası baz alındığında Galatasaray Fenerbahçe'yi bu platformda da 3'e katlamıştır.

Birde dikkat edilirse f7 yada 8jk gibi takma isimleri kullanmamakta titiz davranıyorum. Yoksa tarihte ezici hezimetlerimiz çoktur Wink

Mesela, Galatasaray-Fenerbahçe: 7-0, 6-0, 6-1, 6-1, 5-0, 5-1,
Veya, Galatasaray-Beşiktaş: 9-2, 6-0 vs. gibi.

14 sene boyunca şerefimizle çektiğimiz çile bize 1 Avrupa yarı finali, 2 Avrupa çeyrek finali, 2 Avrupa kupası, dünya sıralamasında 1 numarayı görmek ve Avrupa'nın en büyüklerini en iyi zamanlarında dize getirerek geri döndü. Sportif anlamda olmasada genel anlamda son 10 sene, o 14 seneden çok daha sancılı geçti. Şimdi ise hedef müzemizdeki tek eksik kupadır Smile