Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Serbest Kürsü (https://www.trkangal.com/forum-serbest-kursu-16.html)
+--- Konu Başlığı: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği (/konu-fenerbahce-galatasaray-geyigi-10364.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - ilker2009 - 08-04-2011

Pehlivan-Shunkar konusunda alevlenen bu tartışma fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olarak beni bu konuyu açmaya itti.Galatasaraylılar kendilerince Fenere sataşırlar Cumhuriyetten önceki 7-0 lık galibiyetleriyle 100 yıl önceki şanlı Galatasaray galibiyeti !Bir de biz Türklerin futbolda Avrupada kazandığı geçmişteki ezeli rakibimiz Galatasarayın Uefa Kupası.Bu Uefa geyiği yapan arkadaşlara Galatasarayın kupayı aldıktan sonraki gelirlerine bakmanızı öneririm artış falan olmuşmu yoksa efsane başkanları paraları hayır kurumlarına mı dağıtmış!Birde her ne sebepse Bu Büyük Türk Temsilcisi Galatasarayla Uefa Kupasını alan Galatasarayla Fenerbahçenin şampiyonluk sayısı eşit!Anlı Şanlı Tongue Galatasaray taraftarı;şu an bulunduğunuz konum sizleri maalesef 100 yıl önce yendiğiniz Wink Fenerbahçeyle rakip olma konumundan çıkarmıştır.Bank Asya Ligine 50 küsür binlik stad ve Uefa kupasını almış Galatasaray takımı yaraşır.Rastgele Smile

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - Sivok Kennel - 08-04-2011

viva gs gs benim 2 takimim benim gercek takimim besiktas ic takim deyistirmedim feneri ic sevmedim ic de sevmem galatasaray bu sene gotuse bile hep severim

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - ilker2009 - 08-04-2011

İstesenizde Gerçek Bir Fenerbahçeli olamazsınız zaten sadece dilinizde kalır o kadar.Fenerbahçeli olmak nefes almaya başladığın ve vereceğin güne kadar her ne sebeple olursa olsun yağmurda çamurda karda kışta Fenerbahçeli olmaktır.

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - Reflex - 08-04-2011

Evet beyler baslayın. Nedir sizin şu adı konulamayan büyüklügünüz? Nereden geliyor? Nasıl birseydir? Nelere dayanarak en büyük oldugunuzu *** ediyorsunuz?

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - Sivok Kennel - 08-04-2011

fb ilk once uefa yi alsin sonra gs karsisina gelsin

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - denizli20 - 08-04-2011

Seviyeli bir tartışma olsun.
Ben hiçbir Fenerbahçe yöneticisinin televizyonlara çıkıp da; "En büyük Fenerbahçe vs." gibi Fenerbahçe yi övücü cümleler kurduğunu hiç duymadım, görmedim.
Dibe vurduğunuz son 10 yılda Fb nin Gs ye üstünlük kurması için daha ne yapması gerek? Son 10 yılda ligte bir kere yenilmişiz.
Ligde son 10 sezonun istatistikleri, Fenerbahçe'nin en başarılı takım olduğunu ortaya çıkardı. Fenerbahçe, ligde son 10 yılda en fazla şampiyon olan, en fazla galibiyet alan, en fazla gol atan, en az mağlup olan ve en fazla puan toplayan takım oldu.

Son 10 sezonun 4'ünü Fenerbahçe şampiyon tamamlarken, Galatasaray 3, Beşiktaş 2, Bursaspor ise 1 kez şampiyonluk ipini göğüsledi. Fenerbahçe ayrıca bu sezon ve 2005-2006 sezonunda ise şampiyonluğu son maçta rakiplerine kaptırdı.

KISACASI: SON 10 YILIN ŞAMPİYONU FENERBAHÇESmile

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - Reflex - 08-04-2011

(08-04-2011, Saat:10:32)sivok41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: fb ilk once uefa yi alsin sonra gs karsisina gelsin

Eger gercekten büyüksen bırak bunu Besiktaslısı, Tabzonlusu, Denizlilisi zikretsin. Hava gazı yapmıyoruz ki, belli unsurlara göre konusuyoruz. Avrupa'da en basaırlı Galatasaray, Türkiye'de en basarılı Galatasaray, milli takımlara en cok oyuncu veren ve hali ile bu platformda da en basarılı olan yine Galatasaray.

Bu konudaki tarafsızlıgından dolayı tesekkürler Sivok41.

(08-04-2011, Saat:11:12)denizli20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seviyeli bir tartışma olsun.
Ben hiçbir Fenerbahçe yöneticisinin televizyonlara çıkıp da; "En büyük Fenerbahçe vs." gibi Fenerbahçe yi övücü cümleler kurduğunu hiç duymadım, görmedim.
Dibe vurduğunuz son 10 yılda Fb nin Gs ye üstünlük kurması için daha ne yapması gerek? Son 10 yılda ligte bir kere yenilmişiz.
Ligde son 10 sezonun istatistikleri, Fenerbahçe'nin en başarılı takım olduğunu ortaya çıkardı. Fenerbahçe, ligde son 10 yılda en fazla şampiyon olan, en fazla galibiyet alan, en fazla gol atan, en az mağlup olan ve en fazla puan toplayan takım oldu.

Son 10 sezonun 4'ünü Fenerbahçe şampiyon tamamlarken, Galatasaray 3, Beşiktaş 2, Bursaspor ise 1 kez şampiyonluk ipini göğüsledi. Fenerbahçe ayrıca bu sezon ve 2005-2006 sezonunda ise şampiyonluğu son maçta rakiplerine kaptırdı.

KISACASI: SON 10 YILIN ŞAMPİYONU FENERBAHÇESmile

Ne yani Fenerbahce ve Galatasaray sadece son onyıldan ibaret kulüpler mi?

Ama son onyıl'da ısrarcıysan eger, her iki takımda birer Sampiyonlar Ligi ceyrek finali oynadı, sizin icin ilk defa olsada. Fener 4 sampiyonluk aldı, Galatasaray 3. Bunların yanında Galatasaray 1 Türkiye kupası kaldırıp birde Sampiyonlar Ligin'de son 16'ya kaldı. Bu dibe vurduk dedigimiz son onyıl'da bile eger Fenerbahce GALATASARAYı gecemediyse bir daha hic gecemez.

Demistik, "hayallerinizin bittigi yerde bizim gerceklerimiz baslar" Wink