Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Kırşehirli Corc - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Yetişkin Köpekler (https://www.trkangal.com/forum-yetiskin-kopekler-74.html)
+--- Konu Başlığı: Kırşehirli Corc (/konu-kirsehirli-corc-23.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: Kırşehirli Corc - Avşaroğlu - 29-07-2009

(25-02-2009, Saat:07:36)arap_06_00 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: köpeği ben gördüm süper kimdiyo köpek taciillerin elinde diye köpek herkesin köpeğinden sağılam tekin abide

senin hiç kopeğin anırmadımı terbiyesizlik yapma corcta bi acınız var galiba neden siz bu itin soyunu hiç çekemiyosunuz maç falan teklif etme yine tamam mı

RE: Kırşehirli Corc - lulati - 29-07-2009

(29-07-2009, Saat:01:09)avsaroglu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03-12-2008, Saat:02:44)darbeler_alemi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu kopegi yetiştiren kardesimiz MURAT DENER'e tesekkürler cok saglam bir kopek

kopeği murat denermi yetiştirmiş kim bu murat dener bi tanıtın bakim bana....

kardeş kırşehirde bütün köpekçileri tanırım diyorsun murat derneği nasıl tanımıyorsun (özbağlı murat)... derneklerin yeğeni. corcuda yetiştiren kişi corc fatihindi ama murat bakıyordu köpeğe...

RE: Kırşehirli Corc - Avşaroğlu - 01-08-2009

kardeş yazını iyi oku elbette benim kırşehirde bilmediğim kopekçi yoktur murat dener demişsin dener olarak biz bi kayserili arkadaşları tanıyoruz murat derneği çok iyi tanırım ondan ziyade ben derneklerin hepsini tanırım rahmetli ali dernek,bülent bunların hepsini çok iyi tanırım onlarda beni çok iyi tanır kopeği murat yetiştirmedi atilla ile fatih altın yetiştirdi sonra muratla mobilyacı mustafa satın aldılar ama corcun her boğuşunda murat vardır sahada bunları bilmiyosan bilip bilmeden konuşma.....

RE: Kırşehirli Corc - lulati - 01-08-2009

Kardeş böyle yazıyorsan sen gerçekten murat derneği tanımıyorsun yada sadece dışardan gördügün kdarıyla tanıyorsun köpek atilla ile fatihin olabilir ama murat onların yanında yetiştirdi köpek bazı zamanlar muratın özbağdaki evinde kalıyordu diyorsun ya atilla ile fatihi iyi tanırım o zaman ara onları sor murat yetiştirmişmi yetiştirmemişmi köpeği... ha bu arada daha sonrada mobilyacı mustafa ile murat satın aldı doğru çünkü atilla kırşehirden ayrıldı istanbula yerleşti bu yüzden... yanında sadece bi tane enik götürdü. murat la mobilyacı mustafa da da köpek fazla durmadı ıgdıra sattılar daha sonra elden ele gezdi köpek simdide kochisarda bi petroldeymiş iyi bi durumdaymış duydugum kadarıyla...

RE: Kırşehirli Corc - Avşaroğlu - 06-08-2009

(01-08-2009, Saat:05:25)Kangalizm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dogrudur Atilla Altin ve Fatihin Altinin Kopegidi Murat Dernek onlardayken bakiyordu. Lulati istanbula yerlesmedi Izmire yerlesti [/size]Otobusede biz bindirdik evet dogru bi enik goturdu ve masallahi var suan o enigin. Corc Petrolde Guzelde bakiyorlarmis Hayirlisi olsun

lulati kardeş bak benden iyi bildiğini sanıyosun ama sen de bilmiyosun ben ali derneği tanırdım biraz bülentle çok samimiyimdir muratlada bi ara kopek mevzusuna ters düşmüştük ama şuan aramız iyi sen çok tanıyosan sor beni okey....

RE: Kırşehirli Corc - BARAN19 - 21-08-2009

evet kardeşim corc öldü afedersiniz ama bi şerefsizliğe kurban gitti suluovada metin abinin kasında öldü önüne zehir atmışlar havanın

RE: Kırşehirli Corc - BARAN19 - 21-08-2009

valla bende çok üzüldüm o köpeğe yazık oldu gercekten cok harika bi köpekti corc