Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Samsun Kardeşi Gürce - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Dişi Köpekler (https://www.trkangal.com/forum-disi-kopekler-71.html)
+--- Konu Başlığı: Samsun Kardeşi Gürce (/konu-samsun-kardesi-gurce-1058.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: Samsun Kardeşi Gürce - |77| - 01-09-2009

(01-09-2009, Saat:02:09)sarısaka Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01-09-2009, Saat:12:29)|77| Adlı Kullanıcıdan Alıntı: : )))))))

en iyi cavap demi bu duruma gülünür.

Sen mi yazıyorsun yoksa gene kardesin mi?

RE: Samsun Kardeşi Gürce - sarısaka - 01-09-2009

(01-09-2009, Saat:06:28)|77| Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01-09-2009, Saat:02:09)sarısaka Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01-09-2009, Saat:12:29)|77| Adlı Kullanıcıdan Alıntı: : )))))))

en iyi cavap demi bu duruma gülünür.

Sen mi yazıyorsun yoksa gene kardesin mi?

Ercüment Ergünay. bizzat ben yazıyorum.bak koçhisarlım ne yazmış. çok şey anlatıyor o.

RE: Samsun Kardeşi Gürce - Saldiray - 02-09-2009

(01-09-2009, Saat:10:41)sarısaka Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-03-2009, Saat:01:25)kingarthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Köpek iyi enik atıyor.Mehmet Emin veya Tamer yalan konuşursa çıkar ortaya.Dişinin sonculuğu tartışılmaz.Kendi köpeğine çekmek için uğraşanda çok olmuş.Zaten enikler kendini belli eder ,olmadı kimse yapmıyor ama dna testide yapılır.

Hassasiyet gösteren tüm üyelere teşekkürler.

ya abi Allah aşkına ne sonu ya. bukadar da süslemeyin köpekleri.bu köpeğin sonunu nerden gördünüz.bursa da sanayide fom makinanın dişi kangalı bunu ciyak ciyak bağırttı.eğer sondan kastınız oysa.yok sizde bi dişiyi son dakkalarda yendiyise bilmem.bakın ben adres isim vererek anlatıyorum miş li mış lı değil.

Bende senin köpeğin benim köpeğimden bağırdı diyorum mişli mışlı konuşmuyorum bu benim doğru söylediğim anlamına mı gelir?

Bak sarısaka, başka bi köpekte de buna benzer bi konu meydana geldi msjlarını sildin bişeyler oldu.. Bundan sonra başkalarının köpeği bağırdı kaçtı benzeri yorumlar yapmadan önce videoyu getir kanıtı göster ondan sonra konuş..

RE: Samsun Kardeşi Gürce - sarısaka - 02-09-2009

(02-09-2009, Saat:04:30)Saldiray Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-03-2009, Saat:01:25)kingarthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Köpek iyi enik atıyor.Mehmet Emin veya Tamer yalan konuşursa çıkar ortaya.Dişinin sonculuğu tartışılmaz.Kendi köpeğine çekmek için uğraşanda çok olmuş.Zaten enikler kendini belli eder ,olmadı kimse yapmıyor ama dna testide yapılır.

ya abi Allah aşkına ne sonu ya. bukadar da süslemeyin köpekleri.bu köpeğin sonunu nerden gördünüz.bursa da sanayide fom makinanın dişi kangalı bunu ciyak ciyak bağırttı.eğer sondan kastınız oysa.yok sizde bi dişiyi son dakkalarda yendiyise bilmem.bakın ben adres isim vererek anlatıyorum miş li mış lı değil.

Bende senin köpeğin benim köpeğimden bağırdı diyorum mişli mışlı konuşmuyorum bu benim doğru söylediğim anlamına mı gelir?

Bak sarısaka, başka bi köpekte de buna benzer bi konu meydana geldi msjlarını sildin bişeyler oldu.. Bundan sonra başkalarının köpeği bağırdı kaçtı benzeri yorumlar yapmadan önce videoyu getir kanıtı göster ondan sonra konuş..

tabi hayhay ben video yu koyarım. istersen o dönem köpek sahiplerinin telefonlarınıda verebilirim. daha önce sildiklerime gelince; köpek sahipleri açtı telefon rica etti silerimisin diye sildim. sence bu yanlış bir davranışmı? haa onuda açıp sorabilirsiniz S... abiye sil diye rica ettinmi diye.zaten o maç başkalarının köpeği de değildi benim kendi köpeğimdi.

(02-09-2009, Saat:04:30)Saldiray Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

sorusuna cevap: madem öyle birdaha atalım.ilkinde bağırttıysa 2.sinde öldürür heralde.

RE: Samsun Kardeşi Gürce - |77| - 02-09-2009

Ciyak ciyak bagırttıgı videoyu koyarsan seviniriz ercument kardes. Sonucta burasi bir forum sitesi yani paylasim sitesi video varsa paylasalim. Soylediğine yalan demiyorum ama kanıtı olmayan veya kulaktan dolma olan paylasimi olmayan bir durum ile burada gündemi kalabalik etmek buraya birseyler izlemek okumak veya ogrenmek icin giren insanlarin kafasini karistirmaktan baska bir işe yaramaz.

Ha ben gormedim ama söylediler dersin Gürce dandik kopek korkak kopek olabilir. Sendede güzel dişi kopekler var gider sahibi ile anlasirsin atarsin güvendiğin bir kopegini videoya cekersin burada paylasirsin, dersin iste benim kopegim gürceyi ciyak ciyak bagirtti. Kimsede bunun üstüne birsey demez, diyemez.

Insanlar gidip fon makina denen yerimi arayacaklar veya verdiğin tel numaralarindaki insanlarami soracaklar cocuk gibi gürce bogdumu boguldu mu diye.

Gene yineliyorum yalan söylüyorsun demiyorum videoyu koy izleyelim hepimiz karar verelim mac ne olmus ne olmamis. Varsa oyle bir video ve sen ben koymuyorum dersen ben bulur o videoyu kendim koyarım ercument kardes sorun değil. İyi günler.

(02-09-2009, Saat:03:44)|77| Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ciyak ciyak bagırttıgı videoyu koyarsan seviniriz ercument kardes. Sonucta burasi bir forum sitesi yani paylasim sitesi video varsa paylasalim. Soylediğine yalan demiyorum ama kanıtı olmayan veya kulaktan dolma olan paylasimi olmayan bir durum ile burada gündemi kalabalik etmek buraya birseyler izlemek okumak veya ogrenmek icin giren insanlarin kafasini karistirmaktan baska bir işe yaramaz.

Ha ben gormedim ama söylediler dersin Gürce dandik kopek korkak kopek olabilir. Sendede güzel dişi kopekler var gider sahibi ile anlasirsin atarsin güvendiğin bir kopegini videoya cekersin burada paylasirsin, dersin iste benim kopegim gürceyi ciyak ciyak bagirtti. Kimsede bunun üstüne birsey demez, diyemez.

Insanlar gidip fon makina denen yerimi arayacaklar veya verdiğin tel numaralarindaki insanlarami soracaklar cocuk gibi gürce bogdumu boguldu mu diye.

Gene yineliyorum yalan söylüyorsun demiyorum videoyu koy izleyelim hepimiz karar verelim mac ne olmus ne olmamis. Varsa oyle bir video ve sen ben koymuyorum dersen ben bulur o videoyu kendim koyarım ercument kardes sorun değil. İyi günler.

peki video yu bulup koymak gibi bir imkanın varsa neden bukadar konuyu uzatıyosunuzki. açın siz izleyin yeter.kanaat getirmediğiniz yer varsada formlara koyun insanların kanaatini alın. ha bizim köpeğimiz boğulmadı iddanız varsa video da konur.sonuçta köpeği aldığınız insanlarda size gereken referansı vermişitir. en doğrusu da odur.keş-reis maçından başlayan bir inatlaşma ısrarla devam ediyor.buna gerek yok.ben darklord un yazdığı yazıya cevap olarak yazdım kaışmanın bir anlamı yok. soncu dedi bende cevabını verdim. kötü köpek yada başka bişe demedim. eğer bilmek istediğin bir şey varsa ara beni konuşalım. ben bu olayları yalovadan sevdiğim abilerimle ve s.... abiyle zaten konuştum.o gün konyu kapatım. lütfen daha fazla kaşıma. zaten resi keş maçının 2. raundu yakın gibi.iserseniz yenişehirde de atalım dedim.zaten o maçtan sonra abudik gubidik iddalarda ortadan kalkacaktır.insanları aramaya gelince ben sizde ki köpek hakkında bir iddada bulunuyorum,ben senin yerinde olsam bi araştırırdım. eminim kim olsa aynısını yapardı.bu çocukluk falan değil. yeri gelince yapılıyor.