Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Serbest Kürsü (https://www.trkangal.com/forum-serbest-kursu-16.html)
+--- Konu Başlığı: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği (/konu-fenerbahce-galatasaray-geyigi-10364.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - TR KANGAL 1 - 21-03-2012

korkudan diş attilar ondan cekildiler Tongue

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - yigit_50 - 22-03-2012

(21-03-2012, Saat:09:07)ivriz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aykut Hoca her maçtan sonra bunun açıklamasını yapıyor takımda bi hastalık haline gelmiş önleyemiyorum diyor adam ben ne kadar çekilmeyin bastırın desemde takım kendisi geri yaslanıyor diyor...

Aykuta uyupta saldırsaydık tarih bir daha yazardı mart ayında kedilerin bayramını Smile

yav kardeş gözünü seviyim aykut a uyup da saldırsaydık .... diyon sen de buna inanıyon haa kendisi korkuyor takımı yaslıyor geri hangi futbolcu ezeli rakibinin önünde şov yaparken , erkenden de 2 fark yakalamışsın daha da fazlasını atmak isterken geri çekilsin ki sen buna inanıyon mu ?

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - KiNG_KaNGaL - 22-03-2012

ilker ve denizli ben sizlere birsey soylemek istiyorum ben koyu GALATASARAYLIYIM dostum siz once fenerbahceyi kimin kurdugunu arastirin kimi kime rakip yapmislar onu arastirin oldu mu burda bos konusmayin 29 senedir turkiye kupasi alamiyosunuz Uefa kupasini zaten ruyanizdan baska bir yerde goremezsiniz sampiyonlar ligi sampiyonu ile super kupa maci oynamanizi bilmiyorum sizlerin yasi kac ama torunlarinizin torunlari bile goremez Big Grin ki gorse bile o sampiyonlar ligi sampiyonu size super kupa macinda 6 atar onuda gectim GERCEKLERI TARIH YAZAR TARIHIDE GALATASARAY!!!!

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - ivriz - 22-03-2012

Ben Aykut hoca demese de bunu futbolcuların yaşadığı strese bağlıyorum takım bunu sadece cincona karşı yapmadı kadıköyde her maç yapıyor hoca her hafta eleştirildiği halde aynı taktiği yapacak kadar ahmak değildir, üstelik büyük takıma karşı çekilin dedi haklı diyelim hadi küçük takımlara karşı neyin nesi bu durum...

İş orta sahada bitiyor fener geriye bile çekilmedi aslında emre topa basmayı bıraktı baroni yürüdü gs topu ayağına aldı pas yapma fırsatı buldu, yoksa bütün hatlar yine işinin başında top bekliyordu...

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - yigit_50 - 22-03-2012

(22-03-2012, Saat:09:09)KiNG_KaNGaL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilker ve denizli ben sizlere birsey soylemek istiyorum ben koyu GALATASARAYLIYIM dostum siz once fenerbahceyi kimin kurdugunu arastirin kimi kime rakip yapmislar onu arastirin oldu mu burda bos konusmayin 29 senedir turkiye kupasi alamiyosunuz Uefa kupasini zaten ruyanizdan baska bir yerde goremezsiniz sampiyonlar ligi sampiyonu ile super kupa maci oynamanizi bilmiyorum sizlerin yasi kac ama torunlarinizin torunlari bile goremez Big Grin ki gorse bile o sampiyonlar ligi sampiyonu size super kupa macinda 6 atar onuda gectim GERCEKLERI TARIH YAZAR TARIHIDE GALATASARAY!!!!

yav gözünü sevdiğim biliyon da konuşuyon yoksa laa en büyük cimbom diyip de bi dalıyım araya diyemi konuşuyon fenerbahçe yi kim kurmuş araştırın bi diyon harbi harbi diyom sen ilk önce galatasarayı kimler kurmuş onu bi araştır , üşeniyorsan da ben söyleyim FRANSIZ TOHUMU OLAN ve en büyük olarak fransa özentisi olan bi kaç dallama kurmuş elinde bilgisayar araştır bakalım gelmiş türkiyemiz de feneri kimler kurdu diyon . milli mücadele zamanında ingiliz ordularına karşı yurdumuzun başını dik tutan , insanlarımızın yüzünü güldüren takım kimmiş onu da bi araştır yav valla hiç bişey bilmiyorsunuz ondan sonra gelmiş feneri kim kurdu ? carttı curttu . FENER de GALASATARAY da var olsunlar ömür boyu ama geçmişimizi iyi bilelim

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - KiNG_KaNGaL - 22-03-2012

yigit 50 sende o savundugun aziz yildirimi ciktigi mahkemede son maci yenmeseniz falan fistik diyen savcinin hangi takimi tuttugunu biliyon mu heaaa bos konusma rezil rusva oldunuz gecenlerde uefa baskani geldi elimizde cok yeterli kanit var dedi senin bunlardan haberin var mi yigit siz hayal dunyanizda balik tutmaya devam edin biz asil baliklari mangal uzerinde pisirip kilciklarinida cope atmaya devam edicez pislik bir cop bidonuna Smile))))))))
Fenerbahcenin kurucusu galip kulaksizoğlu ve arkadaşları fenerbahçeyi kurmuşlardir.galip kulaksiz oğlu o dönem galatasaray futbolcusudur.bu yüzden de delilleri yok etmişlerdir..ve şuda var ali samiyen galatasaray a rakip takım olması için galip kulaksiz oğluna destek olmuştur.bu da oluyor ki fenerbahçe yi aslında galatasaray lilar kurmuştur Smile))))))))
Kardes reflex size en guzel bicimde aciklamis bana gerek yok dedim ama al sana bir aciklamada daha yukarda sen once takimi kim kurmus onu ogren sonra geL anladin mi galatasaraydan buyuk olmaniz icin daha cok yol almaniz lazim sizin buyuklugunuz hakimi savciyi gorene kadar Galatasarayim ise BASi DiK YüRüR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - ivriz - 22-03-2012

Siz kurdunuz biz vurduk öle mi, oda güzel...

Şimdi kemikleri sızlıyordur kuranların biz nerde hata yaptık diye Big Grin