Ana Sayfa - TR Kangal Forum
Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - Baskı Önizleme

+- Ana Sayfa - TR Kangal Forum (https://www.trkangal.com)
+-- Forum: KANGAL - Forum (https://www.trkangal.com/forum-kangal-forum-6.html)
+--- Forum: Serbest Kürsü (https://www.trkangal.com/forum-serbest-kursu-16.html)
+--- Konu Başlığı: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği (/konu-fenerbahce-galatasaray-geyigi-10364.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - yigit_50 - 27-12-2011

(27-12-2011, Saat:11:06)karfur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: REFLEKS,6S LİLERİN RUH HALLERİNİ İYİ BİLDİĞİM İÇİN ,HEZEYANLARINIDA TAHMİN ETMEK ZOR DEĞİL BENİM İÇİN,MUHTEMELEN 2001 DE KI ,3 -0 DAN 4-3 KAZANDIĞIMIZ ANTEP MACINI KAST EDİYORSUN SANIRIM,BİZ FENERBAHCE OLARAK,AVRUPA FATIHI GALATSARAYI 3-O DAN 4- 3 YENEBİLECEK,GÜCE SAHIPSEK,ANTEBİ YENMEMİZDE GAYET DOĞAL,NASIL SİZİ 3 SIFIRDAN 4 ÜC YENDİĞİMİZ NORMAL Bİ MACSA.ANTEP MACIDA ÖĞLE İDİ BİZİM İÇİN,PEKİ SİZ 2006 DA ALDIĞINIZ SAPYONLUĞU HAK ETTIĞINIZE INANIYORMUSUNUZ,YİNE 2006 SENESINDE BİR AVURUPA FATIHİ OLARAK Smile ŞAMPİYONLAR LİGİNDE NE BAŞARI ELDE ETTİĞİNİZİ YAZIPTA BİZİ BİLGİLENDİRİSEN SEVİNİRİZ

çok yaşasın ekrem abi , ellerine , yüreğine sağlık . REFLEX efendi cevap verilmiş sana peki sen GALATASARAYIN 1996 - 2000 YILLARI arası meşhur dönemini ( haksız penaltılar , arif gibi yalancının teki oyuncunuzu , nerdeyse hakemi sahada dövecek şekilde itirazlar eden haginizi , bülentinizi vs vs .... ) bi anlatsana bizlere bi gs li olarak eğer DELİKANLIYSAN . saygılar...

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - Reflex - 27-12-2011

(27-12-2011, Saat:11:06)karfur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: REFLEKS,6S LİLERİN RUH HALLERİNİ İYİ BİLDİĞİM İÇİN ,HEZEYANLARINIDA TAHMİN ETMEK ZOR DEĞİL BENİM İÇİN,MUHTEMELEN 2001 DE KI ,3 -0 DAN 4-3 KAZANDIĞIMIZ ANTEP MACINI KAST EDİYORSUN SANIRIM,BİZ FENERBAHCE OLARAK,AVRUPA FATIHI GALATSARAYI 3-O DAN 4- 3 YENEBİLECEK,GÜCE SAHIPSEK,ANTEBİ YENMEMİZDE GAYET DOĞAL,NASIL SİZİ 3 SIFIRDAN 4 ÜC YENDİĞİMİZ NORMAL Bİ MACSA.ANTEP MACIDA ÖĞLE İDİ BİZİM İÇİN,PEKİ SİZ 2006 DA ALDIĞINIZ SAPYONLUĞU HAK ETTIĞINIZE INANIYORMUSUNUZ,YİNE 2006 SENESINDE BİR AVURUPA FATIHİ OLARAK Smile ŞAMPİYONLAR LİGİNDE NE BAŞARI ELDE ETTİĞİNİZİ YAZIPTA BİZİ BİLGİLENDİRİSEN SEVİNİRİZ

Bir tek Gaziantep macını kastettigimi zannetmiyorum. O sezon sonu Aziz Yıldırım "macların sahada kazanılmadıgını ögrendim" demeci zaten bir efsanedir. Mesela Oktay Derelioglunun o sezon Gaziantepspor forması giydigini ben hatırlamıyorum, sen hatırlıyomusun? Zira Oktay Derelioglu ve nice futbolculara o sezon cantayla paralar gittigi ses kayitlariyla kanitlandi ama uzeri bir sekidle kapatildi!!! Sadece bize karşı oynanan maclarda değil, direk Fenerbahçe'nin kendi maclarında bu paralar cantalar havada ucustu.

4-3 olan maca da bu kadar takıntılı kalınması ki, 6-0'a kadar dillerden düşürmediğiniz bir mactı o, Fenerbahce'nin ne kadar acınacak bir camia oldugunun birebir kanıtıdır. Bizim meshur Ankaragucunu 8-0 yendigimiz sezon mesela, Kadikoy'de gelip 10 kisiyle 4 cakmamiz size, bundan daha ezici bir mac son 20 senede ben kendim hatirlamiyorum. Yada 12-13 sene evvel Besiktasi 6-0 yendik ama asla agzimizda sakiz yapmadik. Zira ne demis Platini reis? "Büyük takımlar aldıkları kupalarla, küçük takımlar ise büyük takımları yenmekle övünürler."

2006 şampiyonlugunu surekli dile getirmenizde ayrı bir acinacak durum. Benim 2000-2001 soylemime bununla karsilik vermen zaten durumu net olarak kabullenmene sebep oluyo Smile Yahu son macta siz mi yenseniz sampiyon oluyodunuz yoksa biz mi yensek sampiyon oluyoduk? O gun Denizlisporu yenseydiniz 2005-2006 sampiyonu olarak Galatasaray degil Fenerbahce yaziyordu. Haklimiyim haksizmiyim? Kendi acizliginizi Galatasaray'dan cikarmakta ayri bir mevzu olarak tarihte yerini aldi. Galatasaray'a dil uzatana kadar takımdaki bütün santraforları yanında oturtan Dauma sorsanıza bakalim, belki Adnan Polattan prim almıştır. Yada Anelka'ya sakat ayagina oynamasini engelleme amacli bir prim gitmistir, HANI SIZIN EMENIKE'YE YAPTIGINIZ GIBI!!!!

Ertesi sezon Sampiyonlar Liginde averajla 4. olduk. Ama 0 puanla degil, giden Saidoularin yerine Inamotolarla Anfield'da 3-0'dan 3-2'ye ve belkide bitik Hakan Sukur yerine iyi bir santraforumuz olsa 3-4 veya 3-5 bitecek mac cevirerek 4. olduk Wink

Galatasaray'ın sizden büyük oldugunu kabul etmediginiz icin bu durumlardasınız. Bu gercegi kabul edin ve rahatlayın artık. Feneri bu durumlara düşüren ve saha dışı masa başı hesapları yapmaya iten Galatasaray'ın başarıları altında ezilmenin verdigi psikolojik baskıdır. Bunun aksini kimse *** edemedi bu zaman kadar. Zaten sike nedir ve neden yapilir, iste can alici sorular burada.

Isterseniz su meshur 8-0 biten Ankaragucu macinada girelim. Isteyen var mi?

Ek not: Yigit, ikide bir leblebi gibi araya girip iki kurusluk futbol aklinla beni ignelemeyi birak. Aradigin cevaplar arka sayfalarda. Yarim saatini ayir ve oku.

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - ahmet0606 - 28-12-2011

(27-12-2011, Saat:08:58)yigit_50 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

çok yaşasın ekrem abi , ellerine , yüreğine sağlık . REFLEX efendi cevap verilmiş sana peki sen GALATASARAYIN 1996 - 2000 YILLARI arası meşhur dönemini ( haksız penaltılar , arif gibi yalancının teki oyuncunuzu , nerdeyse hakemi sahada dövecek şekilde itirazlar eden haginizi , bülentinizi vs vs .... ) bi anlatsana bizlere bi gs li olarak eğer DELİKANLIYSAN . saygılar...

Türk futbol tarihinin en iyi kadrosunun kazandığı şampiyonlukların neyini anlatsın reflex her şey ortada tarflı tarafsız herkes o dönem ki atkımın en iyisi olduğunu emre belözoğlu bile geçen gün habertürkte itiraf etti o dönem en iyi kadroya sahip takımdaydım şampiyonluklar kolay kazanıldı diye...4 sene üst üste şaibeli şampiyon oldu diyelim peki uefa ve süper kupaya ne diyecen lig de şampiyon olduysa avrupada da gereğini fazlasıyla yaptı,fenerbahçe 2000-2001 de şampiyon oldu avrupada sıfır çekerek tarihe geçmedi mi...

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - yigit_50 - 28-12-2011

(28-12-2011, Saat:04:15)ahmet23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-12-2011, Saat:08:58)yigit_50 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Türk futbol tarihinin en iyi kadrosunun kazandığı şampiyonlukların neyini anlatsın reflex her şey ortada tarflı tarafsız herkes o dönem ki atkımın en iyisi olduğunu emre belözoğlu bile geçen gün habertürkte itiraf etti o dönem en iyi kadroya sahip takımdaydım şampiyonluklar kolay kazanıldı diye...4 sene üst üste şaibeli şampiyon oldu diyelim peki uefa ve süper kupaya ne diyecen lig de şampiyon olduysa avrupada da gereğini fazlasıyla yaptı,fenerbahçe 2000-2001 de şampiyon oldu avrupada sıfır çekerek tarihe geçmedi mi...

o saydığım futbolcular hakkındaki yorumlarını da yazsana 1996 - 2000 arasını AHMET 23 biraz delikanlıysan

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - sakaryaligenc - 29-12-2011

Deli kanlı adam kırmızı renk tutmaz Big Grin

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - Reflex - 29-12-2011

(29-12-2011, Saat:12:42)sakaryaligenc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Deli kanlı adam kırmızı renk tutmaz Big Grin

[Resim: bayrakdogusu2.jpg]

RE: Fenerbahçe-Galatasaray Geyiği - ilker2009 - 30-12-2011

Galatasarayın aldığı Uefa kupasını küçümseyenmi var?Galatasarayın o dönemki kadrosunun o zamanki tartışmasız en iyi kadro olduğunu inkar edenmi var?Bırakın varsalar varlar siz bi kere geçin onları.2-3 kişinin o kupaya o kadroya laf söylemesine kulak verecek kadar,o sözleri koz olarak kullanıp biz Fenerden daha iyi takımız diyecek kadar cahilseniz siz bilirsiniz aynen devam.

Bi kere Galatasaray ne Fenerden daha iyi takımdır ne de Fener Galatasaraydan daha iyi takımdır.ikisinin birbirlerine bariz üstünlük kurduğu alan desem Uefa diyeceksinizki;bende size madem Uefayı alan takımlar gelecekte,biz geçmişte Uefayı aldık Süper Kupayı aldık o yüzden sizden daha iyi takımız diyosa ;

Nottingham Forest,Mechelen,Aberdeen,Zaragoza,Göteborg,Sampdoria,Leeds United,İpswich Town,Ferencvaros nerdeler ?Bunlarda Uefa aldı,Kupa Galipleri Kupası aldı..Nerdeler bunlar şimdi kıyasla ülkelerinin o seviyelerdeki takımlarıyla.

Ben kupa aldım o yüzden gelecek yıllarda sen benden iyi takım olduğunu *** edersen bak ben Uefayı almıştım diye konuşmakla olunmuyo.Yönetimini sorgulayacaksın önce,Neden ben;geçtim kalburüstü takımları,Ajax gibi Porto gibi Shaktar gibi takım olamadım diye sorsana yönetimine?Tamam Avrupada göğsümüzü kabarttınız ama siz bunu idare edemediniz devam ettiremediniz.almakla olunmuyo önemli olan oralarda kalabilmek ve bak ben buradayım diyebilmek 4 sene aslanlar gibi üst üste şampiyon oldunuz aslanlar gibi uefayı süper kupayı aldınız ama sonra gittin Avrupada facia yaşadın neredesin son 10 senedir anlat bana Uefa kupasını alan takım.....

Biz 7-0 lardan sigma olomouclardan çeyrek finallere geldik avrupaya her sene gidemesekte gidiyoruz ligde 1-2-1-2 sen neredesin bi sezon öncesi (tam hatırlamıyorum rakamı) 6.lıktan 5.liğe gelmeyi başarı sayan Uefa kupasını alan takım?Real Madrid Barcelonadan,Barcelona da Real Madridten ne kadar büyük takım değillerse ne kadar aralarında uçurum yoksa işte Galatasarayla Fenerbahçe arasında anlattığınız kadar fark yok Galatasaray Uefa kupasını alıp her sene uefada çeyrek yarı oynayan takım olduğunda her sene şampiyonlar liginde oynayan takım olduğunda benden daha büyük takım olduğunu *** edersin....