Ana Sayfa - Kangal Forum

Tam Versiyon: efsane torunları satılıktır
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3 4 5
yer :istanbul
tel:05323241505
fiyat:1000 er lira
not köpeklerin anası:baba kırmızı anne dolaş kızı meşur zeyna
köpeklerin babası:kusursuz beto ve uncuların karabaş soyu
[Resim: r1u4d.jpg][Resim: r1uh5.jpg]
babasının soyunu detaylı yazar mısınız? cok merak ettim
babalarının babası uncuların karabaş kardeşi adını hatırlamıyorum babalarının annesi kusursuz beto bacısı köpekler benim değil bi dostumun köpekleri köpekler çok sert yer sıkıntısı çekiyor aynı yavrulardan erkekleri tutuyor dışileri veriyor

babalarının babası uncuların karabaş kardeşi adını hatırlamıyorum babalarının annesi kusursuz beto bacısı köpekler benim değil bi dostumun köpekleri köpekler çok sert yer sıkıntısı çekiyor aynı yavrulardan erkekleri tutuyor dışileri veriyor
bunların babası buyuk bir ihtimalde istanbula giden boncuktur
Kan hattı cok güzel hayvanlar ne köpeklerden ne zaar lar cıkıyor görüyoruz ama bu köpekler cok sert her tarafları facalı ıyı köpegı iyi disi verir damızlık arayanlar icin güzel köpekler aramayana aslan olsa farketmez zaten
bu eniklerein betoyla alakası oldugunu sanmıyorum boncugun anası betonun bacıs babası ise yerköylü bozo artada çok kan hattı var betonun adıyla satılması yanlış bence büyük ada senlkik bir durum yok eniklerin sahibi olan kişinin yanlış bilgi
Betoylada bı kan hattı var sonucta ama önemli degıl bı zaardanda cıkabilirlerdi cok sertler kaliteli enikler annelerıde cok sert belkı annelerıne cekmislerdır almak isteyen alır satılmasada sorun dgl hediye eder ihtiyacı yok enıklerı canlı görmeden ne desek bos benım bı cıkarm yok elinı vicdanına koyan kimse bu eniklere kötü diyemez daha iyileri sizin olsun
Sayfa: 1 2 3 4 5
Referans URL