Ana Sayfa - Kangal Forum

Tam Versiyon: süllerli hasan boyacının meydancıları
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3 4 5
[Resim: jvm97.jpg]
dişi cano 15 aylık vandan gelme panter soyundan gelme 1000 TL

[Resim: jvmcn.jpg]
[Resim: jvmft.jpg]
[Resim: jvmgf.jpg][Resim: jvmhh.jpg]

Pehlivan ve Tr Keş kardestirler Babası DenzLili Ejder Ana Keş Torunu HazaL 25 er Aylık 81 santım kiloları 60-65 Kg Emsalı Her Kopekle Denenırler Muayyer.. hepsi satıldı kalmadı enikler var 20 şer aylık 2tane 1rde 12 aylık var
FiYaT= 3500 ikisi 7000 TL
Cep=05333630938 HaSan Boyacı Süller
hasan aga hayırdır niye bu aslanlar burda sen yoksa bırakıyonmu bu işi süllerin başı bunlar birini bari verme.ikiside kilit tek tutuşuyla rakibi bitiren bizim buranın en gözde köpekleridir.alıcısına hayırlı olsun.
yok be özcan bu işi bırakacagım yoksa satmam koyunculugu bıraktımmı bunlara kimbakacak baglıyacak yeryokbiliyorsun onun icin satıyom
öskan benseni bilemedim ararsan konuşurus
önceliklen böylesine güzel hayvanları yetiştirip meydanlara çıkardıgı için hasan abiyi tebrik ve tezarruat ederim fazla söze gerek yok ırkının en iyi temsilcilerinden ikitane yigit diyorum her şeyiyle on numaradırlar alan arkadaşlar yıllarca meydancı aramayacaklardır alan satana şimdiden hayırlı olsun herkese selamlar sunarım
teşekkür bozon oglu
slm iki meydancıda güzel ve geç köpeklerdir alana satana hıylı ugurlu olsun ırklarıda çok güzel
Sayfa: 1 2 3 4 5
Referans URL