Ana Sayfa - Kangal Forum

Tam Versiyon: Sivastan Köpeklerim Çalındı
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
automadik silah insan oldurme sistemi yapilmasi lazim kapilara yazik yemin ederim adam besledi buyutu bi gunde gitti bunu yapan obur dunyada yanar insallah en kisa zamanda bulursun abi
kardeş geşmiş olsum inşallah bulunur ama resimlerini koysan iyi olur
Değerli dostlar hepinize çok teşekkür ederim.sağolun varolun.moralim çok bozuk. Bazı arkadaşlar resimlerini koymam gerektiğini söylemişler.Doğru haklılar.bugün mnr beye ulaştırmaya çalışacağım.Ben yüklemeyi beceremiyorum.Aynı zamanda trkangal sitemizde köpeklerimden ZORO PANTERin resmi genç köpekler balığında var.Aynı zamanda yine sitemizdeki PANTERKANGAL İMPARATORLUĞU diye geçen reklam bannerinde en sağdaki köpek ZORO PANTER.Allahın izniyle er geç bulunacağından hiç şüphem yok.Çünkü bu köpekler enik değil.Bizim köpekleri tanıyan bilen herkesin gördüğü yerde kendi köpeğini görmüş gibi rahatlıkla tanıyabileceği köpekler.Bütün bunlarla birlikte bizim panter soyu dediğimiz bu köpeklerimiz diğer kangal soylarından çok farklıdırlar.Bir başka kangal ile karıştırlmayacak kadar farklıdırlar.Umarım sizlerinde yardımıyla köpeklerim bulunur. Köpeğimi çalan adiler gelip benden bir çift yavru isteseler verirdim.Ama onlar hazıra konmaya alışmışlar.Bizim verdiğimiz emeklerin onlar için hiçbir kıymati yokki.Hırsız için söyleyebileceğim tek şey;ONLAR İNSAN OLAMAZLAR.HATTA ONLAR HAYVAN BİLE DEĞİLLER. ÇÜNKÜ BEN BİLİYOR VE İNANIYORUMKİ BENİM TADA SİZLERİN KÖPEĞİ ONLARDAN ÇOK DAHA ONURLUDURLAR.
Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
Geçmiş olsun Savaş Bey iki köpeğinizde kısa zamanda bulunur inşallah.
cok cok gecmıs olsun abı Sad yapanları ınsallah bulursun ve o emege saygısızlık yapanları o kopeklerın onune yem dıye atacan...Allah belalarını versın mılletın malında gozu olanın gozu cıksın
geçmiş olsun inş bulunur.çalmışlarsada besleyemezler tanınacağını bilirler onun için uzak yerlere öldü fitaına satılır genelde.iyi bir araştırma yaparsan mutlaka çıkar.benimde 2 defa çaldılar ben buldum.ama işi gücü bıraktım araştırdım.mutlaka çevrenden duyan bilen vardır tek tek sor..akıl vermek haddimiz değil belki ama benim başıma geldiği için anlatmak istedim.
(09-04-2011 13:46)sincanlıugur demiş ki: [ -> ]geçmiş olsun inş bulunur.çalmışlarsada besleyemezler tanınacağını bilirler onun için uzak yerlere öldü fitaına satılır genelde.iyi bir araştırma yaparsan mutlaka çıkar.benimde 2 defa çaldılar ben buldum.ama işi gücü bıraktım araştırdım.mutlaka çevrenden duyan bilen vardır tek tek sor..akıl vermek haddimiz değil belki ama benim başıma geldiği için anlatmak istedim.

Sağol gardaş.Daha öncede köyden çiftlikten köpeklerimiz çalındı. her seferinde de er yada geç bulduk. O çalınmalarda köpeklerimiz doğuya götürülmüştü.Bu defada şüphelerim aynı yönde. ama hiç belli olmaz tabiki.gece gündüz soruşturuyorum. Bu yüzden sizlerden de yardım istiyorum.Lütfen en ufak duyum aldığınızda bana yazın.selamlar.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Referans URL