Ana Sayfa - Kangal Forum

Tam Versiyon: Sivastan Köpeklerim Çalındı
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kardeş geçmiş olsun evvela. Ne yapacaksın maaelsef dünya kendisinin olmayana, uğrunda kendisinin çalışmadığı çırpınmadığı şeylere, utanmadan el uzatan haramzade kişiliksiz korkak çakallarla dolu. Köpeklerin için çok üzüldüm. Bu adamlar ancak gizli gizli ,kuyrukları bacaklarının arasında bizlerin karşılarına çıkmaya cesaret edemeden iş çeviren oğlancılardır. Sana nacizane arkadaş tavsiyem bu konuyu forumda değil bağlantılarınla sessiz sedasız devam ettir. Konuyu sürekli sıcak tutmaki bu lavuklarda gevşesin, konu kapandı sansın gardlarını düşürsün sen de gafil avla bu karı kılıklıları.Bu arada ödül demişsin, para ne demek kardeş? Böyle bir konuda yardımcı olabilsek para mı alacağız senden? Müşküldeki bir insandan bedel alınmaz. Eminim bu forumda kimse, senden dostluğun kardeşliğin dışında bir talebi olmayacktır. Hem bugün sana yarın bize. Keşke elden gelse de yardımcı olabilsek. Bizde birşey görür duyarsak Allah izin verirse haberdar ederiz seni. İnşallah bir an önce bulursun, ama arkadaşların dediği gibi birkaç resim koy güncel hallerinden de görelim köpekleri. Gönlünü ferah tut. Allah yardımcın olsun. Tekrar geçmiş olsun.
Fatih gardaşım güzel yorumun ve dileklerin için çok teşekkür ederim.
çalanları kınıyorum inşalah bulursun arkadaş
inşallah bulursun
Hırsız yada hırsızların izi bulundu.Pek yakında köpeklerimize kavuşacağımızı ve hırsızlarında hak ettikleri cezayı göreceklerini düşünüyorum.
Az kaldı hemde çok az.
insAllah kisa zamanda bulunurlar
inşallah bulursunuz.Savaş abi bulduğun da çalan şerefsizlerin isimlerini burada paylaşırsan iyi olur. biz de bölgemizde ki hırsızları tanımış oluruz.ona göre tedbirimizi alırız.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Referans URL